Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek ronda ha...

Fiúk, szerintetek ronda ha egy lánynak nagyon vékonyak a lábai?

Figyelt kérdés

171 cm vagyok és 50 kg. Nem anorexiás vagy ilyesmi egyszerűen ilyen alkat vagyok. Engem nagyon zavar , hogy vékony vagyok. Az ismerőseim véleménye nagyon megosztott van aki azt mondja h jó alakom van mások folyamatosan azt mondják h nagyon vékony vagyok. Tudom hogy többet kellene ennem de egyszerűen nem megy.... ezt örököltem. A másik dolog hogy eléggé világos a bőröm nem járok szoliba mint az osztálytársaim. Szerintetek ez nagyon gáz? Nem merek felvenni szoknyát mert félek hogy nagyon hülyén néznék ki benne a lábaim miatt meg hogy nagyon világos a bőröm ami most nem divat. És úgy általánosságban mi a véleményetek az ilyen típusú lányokról?

17/L



2014. szept. 21. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

[link] Az ilyen pálcikaszerű nagyon csúnya szerintem, egyáltalán nem nőies, aszexuális. Az ilyes láb viszont gyönyörű és nőies: [link]

23/f

2014. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

uram isten első válaszoló...most aztán jól megnyugtattad szegény kérdezőt.

amúgy meg ha ennyire zavar h vékony vagy kezdj el konditerembe járni és súlyzós edzést végezni tömegnövelő étrenddel. nekem is pálcika lábaim voltak, de szerencsére ez már a múlté:)

2014. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy olyan ember vagyok, aki inkább választ (túl)vékony lányt, mint egy olyat, akin van egy kis plusz. Engem nem zavarna, a vékony lányok és a vékony lábak tetszenek.

A világos bőr más téma, nem feltétlenül tetszik. De te ettől nyugodtan vegyél fel szoknyát. Ha nagyon zavar a bőrszíned, vehetsz fel hozzá egy sötétebb színű harisnyát.

2014. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló válaszából is láthatjuk, az emberek ízlése különböző. Számomra a második képen levő hölgy már bőven a dagi kategóriába esik, az első meg a teljesen átlagosba. Az alkatoddal nem tudsz mit csinálni egyszerűbb az életed ha elfogadod olyannak amilyen. :) Van akinek ez tetszik.
2014. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem pont olyan vékony tetszik, mint amilyen te vagy :) a világos bőr meg nem probléma, nem csúnya v ilyesmi. mondjuk nekem meg pont jól lebarnul a bőröm nyáron, de ez van :D
2014. szept. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont, hogy olyan tetszik, amilyen te vagy. Vékony.

A bőrszínnél a fehér tetszik, de szintúgy tetszik a lebarnult is. Nincs egyikkel se problémám :) (van egyébként olyan akinek valahogy kimondottan szép bőre van fehéren, így én úgy gondolom hogy alkat függő)

Lábaknál egyébként nekem alapból tetszik az úgynevezett "thigh gap" tehát nem érnek össze a lábak. Szóval én egyáltalán nem tartom rondának :)

2014. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem nem nekem pont a vékony csajok tetszenek
2014. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán egy 5 kg még mehet rád,de nincs gond ha vékony a lábad.Nekem az ideálom.
2014. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!