Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szalagavatóra rövid vagy...

Szalagavatóra rövid vagy inkább hosszú ruha? Milyen színben?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz a szalagavatóm, de teljesen bizonytalan vagyok abban, hogy milyen ruhát szeretnék. Az osztálytánchoz már megvan, ami ugye mindenkinek egyforma, viszont az után lesz vacsora meg még táncolunk szülőkkel, tanárokkal. Elkezdtem nézelődni, neten és boltokban is, de nem tudom mi lenne jó. Leginkább fekete ruhát szeretnék, de az nem tudom, mennyire illene oda. Jobban szeretem a sötét színeket és jobban is illenek hozzám. ( Nagyon világos a bőröm,szóval nem szeretnék világos színű ruhát, mert az nekem sehogy sem akar jól állni. Világos vörös hajam van és zöld szemem. ) Szóval milyen szín állna még jól? és a nagy kérdés, rövid vagy hosszú ruha?

2014. szept. 21. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
én egy rövid, fekete ruhát fogok választani, mert azt máskor is lehet még hordani
2014. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!