Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a körömrágás ellen?

Mit tegyek a körömrágás ellen?

Figyelt kérdés
Nem tudok leszokni arról,hogy rágjam a körmöm.Nagyon zavar de nem tudom abbahagyni.Tudtok nekem ajánlani valamit?
2014. szept. 21. 20:13
 1/6 valaki63 ***** válasza:
koromragas elleni koromlakk.:)
2014. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van direkt erre nagyon nagyon keserű körömlakk, az talán segít

ilyenkor észreveszed, hogy megint rágni akartad és tudatosan odafigyelsz rá, hogy még se tedd

2014. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ülj rá a kezedre, nekem anno bevállt
2014. szept. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a cigizés vagy bármi más rossz szokás. Semmi extra nem kell, csak abba kell hagyni. Kinek mi kell hozzá... én is rágtam, aztán mikor 14 évesen tetszett egy srác akkor szoktam le, mert ránézett a körmeimre és azt mondta undorítóak. Nekem ez pont elég volt hogy ne rágjam többé. Valóban undorító volt, csak addig valahogy nem vettem észre magamtól. Neked is észre kéne venned...
2014. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy undorító de egyszerűen nem bírom ki,hogy ne rágjam.
2014. szept. 22. 18:30
 6/6 anonim válasza:
A körömlakk az tényleg segít. (Bár kinek mennyire). szerintem vágd le akkorára hogy már ne tudd rágni. (én is kb 10 évesen rágtam a körmömet és anya mindig nagyon picire vágta hogy ,ég véletlenül se tudja lerágni, nekem bevált.)
2014. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!