Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti beválalnátok ezt a hajat?...

Ti beválalnátok ezt a hajat? (lányok) és a fiúk véleményét is kérem hogy, hogy tetszik nekik.

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2014. okt. 4. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem nagson csajos. Ha illik az arcodhoz, akk biztos jo lesz.
2014. okt. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik. 21/F
2014. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szörnyű! Még ennek a babaarcú lánynak sem áll jól!
2014. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik olyan leszbis.
2014. okt. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól néz ki a hossza, de a fazont kicsit máshogy csinálnám (pl. nem lenne oldalt hosszabb tincs.)


Pl: [link]


[link]

2014. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Azon a kepen nem nagyon latszik de baloldalon is hosszu a haj csak a fule mogé rakta.

Azok szerint akik azt mondtak hogy jol nez ki, kuldhetek kepet? (hogy tudjam nekem is jalalna e)

amugy csak azert kerdezem mert eddig egy lanynak se láttam ugy a hajat,és ezért aggodok mert nem akarok mindenkitol..hanemcsak normalis.

AZ LENE A KERDESEM HOGY JOLALNA E EGY 14L EZ A STILUS?

2014. okt. 4. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, én nem vágatnám ilyenre.


24N

2014. okt. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen frizurák szerintem csak a nagyon szép arcú lányoknak állnak jól. Ezt te tudod eldönteni, hogy neked hogy állna.

Amúgy az ne befolyásoljon, hogy valami nem hétköznapi, attól még lehet jó. Merj különbözni.

2014. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!