Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfűm/kölni ázsiában vagy...

Parfűm/kölni ázsiában vagy bárhol kapható e ilyen illatban?

Figyelt kérdés
Édescukor illatút keresek... egy barátnőm mesélte, hogy látott egyszer az Ázsia centerben, de nem emlékszik a nevére... pontos adat kéne. Nem simán édes illatot keresek mert az már sok van itthon!!pontosan édescukor illatot keresek!van ilyenből most az avonnál habfürdő, azt szereztem azóta nagy favom az illat és mivel úgy néz ki létezik parfűm v kölni belőle mindenképpen akarok szerezni csak nem tom a nevét és h hol lehet.bár már a név is elég, h megtaláljam...
2010. jan. 22. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

a pink sugarnak isteni illata van, olyan vattacukros. itt egy kép róla:

[link]

2010. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

ne foglalkozz ilyen parfümöknél hamisítvánnyal.

douglasben 4500volt max, és bőven megéri, én reggel befújtam magam vele 1-2szer és délután már émelyegtem,még akkoris nagyon érződött mindenemen. úgyhogy nagyon sokáig tart!!!

2010. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
thanks for help me:);)
2010. febr. 18. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
ha már muszáj angolul válaszolnod tanuld meg előtte a nyelvet! Max thanks for your help vagy thanks for helpING me. ...
2010. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!