Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pesten az Ázsiában tényleg...

Pesten az Ázsiában tényleg márkás (tudom, hogy nem eredeti) dolgokat potom pénzért meglehet venni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt parfümre, órára, smink cuccokra elsősorban.
2011. júl. 3. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
igen rengeteg van ,de mi értesz potom összeg alatt? mert hát vannak ott is meglepő árak.
2011. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Állítólag szempillaspirál 3-4 ezer helyett 500 huf. Stb.
2011. júl. 3. 18:07
 3/8 A kérdező kommentje:

Lényeg, hogy az eredeti töredékért...


Köszi a választ.

2011. júl. 3. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Na igen, az eredeti töredékéért,de nem biztos, hogy az van benne, ami a csomagolás szerint kellene. Egy ismerősöm szeme begyulladt a dior spiráltól, egy másik pedig hibajavítót vett műkörmös zselé helyett(Crystal Nails fehér építő zselé, biztonygatták, hogy az van benne, de nem bonthatta ki...én már itt nem vettem volna meg, de ismerősöm belefutott, ráadásul teljes áron)
2011. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem eredeti, akkor nem is márkás! Ami nem eredeti ugyanis, az már eleve nem márkás, hanem utánzat.


Ezekkel az 500 forintos dolgokkal ami eredeteiben 4000 lenne valóban nem árt vigyázni, én vettem anno egy Gucci parfümöt óccsón, aztán levettem a kupakját itthon miután kibontottam a celofánból, és nem a várva várt illata volt (ismertem az illatot ugyanis) hanem technocolszaga.......vagyis olyan lakkleszedős, műanyagos szaga, ki tudja mi a jó éggel keverték össze :((

2011. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Upsz... Akkor jobb lesz vigyáznom. :D


köszi a válaszokat.(:

2011. júl. 3. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vettem már YSL púdert, meg alapozókat is több márkából, ugyanolyanok voltak mint az eredeti.
2011. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szempillaspirált (ami jó, nem gagyi) lehet venni a Rossmann-ban (Essence), 800-900 Ft-ét, attól nem gyullad be a szemem, nekem a kínaitól nem 1x volt...


Parfüm: Noemi Caramel Lexy-t hozom fel példának, mert azt ismerem. Ez már önmagában alternatív parfüm. Szóval csomagolás Ázsiában ugyanaz, mint máshol, de az illatnak köze nincs ahhoz, amit pl a Blahán az aluljáróban vettem 1600 Ft-ért 100 ml-t (mert arról senki nem mondja meg, hogy nem eredeti Naomi Campbell...)


Ruhákkal kapcsolatban pedig annyi, hogy a Józsefvárosi piacon ugyanazok a cuccok hamadáron mennek, mint az Ázsiában...


(A szervkereskedelemről meg inkább ne beszéljünk:-D)

2011. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!