Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a jobb, ha valaki magasabb,...

Mi a jobb, ha valaki magasabb, vagy, hogyha alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Kérlek ne azt írjátok,hogy a középmagas a legjobb,vagy ilyesmiket,hanem ebből a 2-ből válasszatok,lécci.Köszi a válaszokat.
2008. aug. 11. 14:29
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Érdekes kérdést tettél fel.Egyértelműen erre nem lehet válaszolni.Sajnos én alacsony,sőt picike vagyok.146cm,és 62 éves.Igazából soha nem éreztem hátrányát a magasságomnak.Boltba egyszerűen megkérek valakit,segítsen és készségesen megteszik.Általában 170cm és attól magasabb udvarlóim voltak.Az én esetemben azt találom furcsának,az utóbbi 2-3 évben zavar a kisnövésem.Hogy miért?-nem tudok rá magyarázatot adni.
2008. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
a magas lanyok neha jobban mutatnak. pl a modellek is ezert magasak. hosszu lab...hmmm. :) de xtem a magas lanyok altalaban elesnek az alacsonyabb pasiktol ugyh.....ilyen szempontbol jobb alacsony lenni :p ha meg nem ered el a felso polcot....van szek :p amugy en atlagos vagyok, 165.
2008. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Járni szeretnél valakivel, és közvélemény-kutatás segítségével próbálod eldönteni, ki legyen a választottad?:-)
2008. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem:D,csak érdekelt ez a kérdés,ennyi az egész:D,Köszi a sok válaszokat,de,ha még akar v.ki írni,akkor nyugodtan.)
2008. aug. 22. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!