Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép ez az alak 14-20 évesek?

Szép ez az alak 14-20 évesek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 20. 18:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mondom hogy lefogytam ! Aki egyszer lefoggya a testsúlya 1/3 át az nem hízik vissza, páwa !
2014. okt. 21. 15:38
 12/23 anonim válasza:
28%

Ne hallgass azokra,akik negatívumokat mondanak!

Ha így nézel ki,nagyon is csinos vagy.Rengeteg pasinak bejön az ilyen alak.

Nekem is ilyen a testalkatom,és nem azért,mert nem edzek,vagy mert nem eszek egészségesen,hanem mert nem is tudnék 50 kg-ra lefogyni.

És tudod mit? Nem is akarok.Még egyszer sem volt gond az alkatommal,csak legyen önbizalmad.:)

Légy büszke magadra szerintem!

17/L

2014. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

Te pont hülyeséget mondasz kérdező. Aki egyszer már volt kövér, és lefogyott, nagy eséllyel hízik vissza.

A szervezet tartalmaz egy bizonyos mennyiségű zsírsejtet. Ha az ember hízik, azok egyre nőnek. Egy idő után már nem tudnak tovább nőni, ezért ha még tovább hízik az ember, a szervezet termel újakat, és ha ezek egyszer már létre jöttek, eltűnni nem fognak soha, mindössze úgy fogsz fogyni, hogy a méretük csökken, nem a számuk. Szóval ha már voltál túlsúlyos, akkor neked sokkal több zsírsejted van, mint annak, aki még nem volt kövér, így te valószínűleg már egész életedben küzdeni fogsz ezzel valamilyen szinten.

Ezért fontos, hogy az ember ne hízzon el. Mert a lefogyott, és az alapból vékony testalkatú vékony ember között sok a különbség.

És senki ne gondolja, hogy ezt az ujjamból szoptam.

Vannak cikkek, amik alátámasztják, vannak, amik cáfolják. Vannak dokumentum filmek, amik alátámasztják, és biztos vannak olyanok is, amik cáfolják, bár olyat még nem láttam. De nagy a valószínűsége, hogy igaz, amit leírtam. Mindent meg lehet cáfolni, a "közönség" számára, főleg úgy, hogy az átlag ember nem ért ehhez. De akkor is jobb, ha az ember vigyáz a súlyára, és nem lép bele az elhízott tartományba. Mondhatja bárki, hogy "a teltség szexi". Attól függ, mennyire telt az illető. Mert az a "telt", amit te linkeltél, az már elhízott. És az elhízás egészségügyi probléma. Elősegíteni könnyű, visszafordítani viszont annál kevésbé.

2014. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi alakkal rendelkezem. Nekem kisebb a derekam. Csípőmhöz és mellemhez képest 25 cm-rel. Rajta vagyok a fogyáson mert rájöttem hogy így soha nem lesz pasim. Mert csak a ropik jönnek be a srácoknak. És az előzőnek nagy szerencséje lehet, ha rá olyan sokan buknak. Szóval szépnek nem szép. Egészségtelen. 18/L
2014. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a hölgy bár nem elsősorban az alakja miatt, de azt sem vetem meg.


Amúgy amit írtál, hogy aki sokat fogy, nem hízhat vissza, elég nagy blődség. Egy haverom kb 100-110 kg volt 2 éve, 3 hónap alatt lefogyott 75 kg-ra minden szer nélkül. Most 95-100 kg-s, mert amint abbahagyta a diétát és mozgást szaladtak fel a kilók. De ismerek olyant is aki majdnem a dupláját szedte vissza annak, amit leadott.

Szóval csak jó tanács ként ne hagyd abba, legalább tartsd meg ezt a súlyt, ha sokkal több voltál.

2014. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség ! Egy életre megjegyzi és tudatosan nem hízik vissza, tesz érte, én legalábbis..
2014. okt. 21. 20:01
 17/23 anonim ***** válasza:
23%

Tudatosan tehetsz érte. De hidd el, a szervezeted azon lesz, hogy visszahízzon. Mert azt megjegyzi. Hogy lefogytál azt nem. Ez az egyik nagy szívás az életben. Ha lefogytál ezért kell nagyon vigyáznod az alakodra. Ha vigyázol, egészségesen étkezel, rendszeresen mozogsz és ezeket a FOGYÁS UTÁN SEM HAGYOD ABBA, akkor nem lesz gond. Hajrá! :)

(azért emeltem ki nagy betűvel, mert sokak erről feledkeznek meg, és csodálkoznak, ha elkezdenek visszahízni)

2014. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Az a helyzet nem fogyókúrázok hanem életmódot váltottam.
2014. okt. 22. 09:55
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó, csak így tovább :)

De a testalkat, amit linkeltél, még mindig elhízottnak számít.

2014. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, el van hízva. Persze, a kövérségnek is vannak fokozatai, ő még nem az az igazán kövér kategória, de akkor is van rajta felesleg. Megnézném közelről a bőrét, nem hiszem, hogy valójában ilyen szép egyenletes.
2014. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!