Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Remélem hogy lehet még olyan....

Remélem hogy lehet még olyan. Szerintetek? Jó lennék olyannak?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,Lány!

barna szemű,barna félhosszú hajú,szemüveges,divatosan öltözködő,vékony. leginkább farmert hordok és cicanacit.

(sajnos van a homlokomon pár miteszer/vagyis nem fehér pattanás hanem ilyen kis picikék,nem lehet kinyomni)az lenne a kérdésem ,hogy én lehet majd középiskolás koromban egy rózsaszín cicababa:D? mert nagyon tetszik az a stílus,a rózsaszín cuccok,szép alak,hosszú haj,szép arc,és megnézik az utcán,a jól nézettsége miatt,ilyen szeretnék lenni. most még nem sminkelem magam,de fogom!de nem a nyávogós hülye cicababákra gondolok hanem mint amilyet leírtam.Szerintetek? :)


pusii: dorika


2010. jan. 24. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég sokan utálni fognak, csak szólok.
2010. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

igeeen.irány azonnal a szoli.műkörmöt csináltass azonnal.festesd be a hajad szőkére.rakass seggig érő póthajat és vegyél kék kontaklencsét plusz járj mindig 20centis magassarkúba: DDD


ja nem bocsi amég van PÁR miteszered addig ez nem lehetséges:(

2010. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
FÚÚÚÚJ:S
2010. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mi fujj?
2010. jan. 24. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
jaj istenem nee ezek nagyon csunyák :S
2010. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne cicbaba akarj lenni. Inkább legyél divatos, csinos, ápolt, kedves, nyílt, barátkozó, mosolyogj sokat, legyél aktív az iskolában (osztálytitkárság mondjuk), és akkor sokan ismerni és kedvelni fognak a középsuliban is. Szerintem ez bőven elég:) a képről nem mondanám, hogy bármelyikük szép lenne, mert midkét lány még elég kislány, ami hangsúlyozom NEM BAJ. Mindkettő bájos, nagybetűs NŐ majd később lesz belőlük, ráérnek.
2010. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A képen egyik lány se cicababa. Amit te leírtál, az teljesen más. Amúgy persze, hogy lehetsz. Akárki lehet.
2010. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és a képen melyik vagy te???
2010. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most látom a személyleírást, egyik sem talál rád...de akkor mi értelme volt feltölteni a képet két másik lányról?? WTF?
2010. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hol a kéééép?

Nem is látszik....

2010. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!