Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy buta kérdés? Remélem...

Egy buta kérdés? Remélem valaki megérti

Figyelt kérdés

szoval engem kicsit idegesit hogy mindneki barnulni akar és akor boldog ha rohadt barna de ezzel nincs is semmi gond szoval a gondom én barnább vagyok mint az átlag fehér bör

és ez engem rohadtul zavar mer én magyarnak születtem és ugyis akarok kinézni és volt már egy két ember aki másnak is nézett a barnásabb böröm miatt ami rohadt szar és van h napokig lehangolt és a legroszabb érzés szoval van e olyan kenöcs krém bármi amivel fehérebb lehetne a börszinem mert igy rohadtul nem vagyok boldog de persze midneki mondja h örüljek neki meg midnen de igy nem tok boldog lenni elöre is köszi..:(


2010. ápr. 6. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Kenőcsröl, krémről én nem tok... Am meg a cigányok is magyarok, csak barnább a bőrük... A digók (olaszok) meg fehérek, és nekik is barnább a bőrük... Akit zavar, hogy barnább a bőröd azt szard le... Ne foglalkozz a sok idióta fasiszta majommal ha cigányozik...
2010. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sajnálom de ez ellen nemigen tudsz tenni. szépségiparban vannak fehérítő krémek meg különböző eljárások( Jacko is négernek született de fehérként halt meg) de ezeket orvosi felügyelettel kell alkalmazni és megvan a maguk kockázata
2010. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Ne tedd tönkre a bőrőd! A lényeg h szép egészsége legyél! amúgy sem a börszin a lényeg hanem a jellem!

2010. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Az vagy, akinek érzed magad. A külső nem minden. Azokkal foglalkozz, akik szeretnek, és olyannak szeretnek, amilyen vagy. Később majd bánod, hogy ilyen sok időt töltöttél feleslegesen bánkódással. Élvezd az életet!

K.

2010. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nyáron én is nagyon lebarnulok, volt már, hogy engem is "másnak" néztek. Rászoktam arra, hogy valamilyen olyan felsőt veszek fel, hogy kilátszodjon mondjuk a vállam, ahol nem annyira barnult. Volt már olyan, hogy megmutattam csípőm, mert nem hitték el, hogy természetesen barnultam annyira. Régebben zavart, már kevésbé, megszoktam, néha örülök, mikor olvasom a sok szolis kérdést, vagy hallom ismerősöktől.

22/L

2010. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Jackonak vitiligoja volt ami egy betegség. Nincs olyan eljárás, amivel kifehéríttethetnéd a bőrödet.( [link]

Próbáld elfogadni magad, mert nem tudsz ellene tenni. Talán csak annyit, ha gyakran radírozod a bőrödet, esetleg világosabb hajszínre váltasz (nem szőkére, hanem valami világosabb melegebb árnyalatra gondolok). Amúgy nem szégyen a barna bőrszín, nem cigány egyből az, akinek olyan.

2010. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól hogy gyakrabban radírozza nem lesz jobb, ugyanis neki ez nem barnultság, hanem az alapszíne.

Nem sokat tudsz tenni, öltözz úgy, hogy ne legyen feltűnő (sötétebb színek).

2010. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hátte hülye vagy bazeg...szerinted akinek nem hófehér a bőre az nem magyar? na ne idegesíts...talán viselkedj máshogy, vagy nézz ki máshogy és akkor nemfognak romának nézni...


az én bőröm is sötétebb, egyáltalán nem vagyok hófehér, inkább barnás de még soha senki nemnézett cigánynak...

2010. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szia:)

ne foglalkozz mások véleményével:)

amúgy azt, hogy ne nézzenek más nemzetiségűnek, tudod egy kicsit enyhíteni:)

pl. festesd be a hajad kicsit világosabbra (hogy illő legyen a színeidhez), használj világos kontaktlencsét, sminkeld magad:)

ezzel kicsit tudod magad változtatni, próba szerencse:)

ne keseredj el ez miatt, mert ha változtatsz a színeiden, akkor lehet még tetszeni is fog a barnaságod saját magadnak is:)

remélem segítettem ha egy kicsit is:)

2010. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

fiu vagyok szoval smink kilöve:D

köszönöm midnekinek hát probálom elfogadni de mégis olyan rohadt szarul esik de már kezdek beletörödni..

2010. ápr. 7. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!