Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 10-es skálán mennyire számítok...

10-es skálán mennyire számítok kövérnek? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Igyekszem fogyni, valamennyit már sikerült is, persze még van mit.. Elsősorban fiúk véleménye érdekelne, de lányok is írhatnak persze. Mennyire vagyok kövér szerintetek? Mennyire visszataszító?

Ha lehet, normális válaszokat kérnék.


2014. okt. 28. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6
2014. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Az én véleményem szerint nem vagy kövér, de ha nagyon akarsz fogyni akkor a derekadra koncentrálj, ott van egy kicsi felesleg de egyáltalán nem gáz, sőt legalább nem vagy elöl deszka hátul léc. 23 L
2014. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10ből 7 pont ha a 10 a legjobb. Nincsenek szerencsés arányaid, de nem vagy szétfojva.
2014. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér, visszataszító meg pláne nem. Fogyni valahogy a csípődről kellene, bár lokálisan nem igazán lehet fogyni, de tényleg nincs mi miatt aggódnod :)


22/F

2014. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Még visszafordítható. Szeretem a karcsú lányokat, engem nem vonzzanak a molettek. Egészégi okok miatt is ajánlanám, hogy sportolj, és táplálkozz megfelelően, de ne koplalj. Kis odafigyeléssel jobb formába kerülhetsz, mondjuk betegség is okozhat elhízást. Egyébként meg egyáltalán nem durva, mondom kis sport és kész.
2014. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér, csak van rajtad néhány plusz kiló. De ez egyáltalán nem vészes, persze jobb lenne leadni a maradékot is.:) Hány kg/cm vagy?

21/F

2014. okt. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. Visszataszító meg egyálltalán nem. Van egy kis úszógumid. Sportolj kicsit és kerüld a kenyeret meg a mekit. De am elég csini vagy ;)
2014. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, de van rajtad egy kis felesleg.
2014. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Hordhatnál másfajta bugyit, ami nem hozza ki így az úszógumidat...
2014. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Ja egy számmal nagyobb fehérnemű nem ártana... Úgy talán nem ugrana ki oldalt a hájad. Amúgy szerintem sem annyira vészes de egy kis sportba még senki sem halt bele és látszik hogy elhanyagolod magad.
2014. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!