Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljam, vagy nem...

Hogyan borotváljam, vagy nem ciki ha szőrös?

Figyelt kérdés
A hónaljam most kezdett el szőrösödni igen nagy ütemben és azt szeretném kérdezni hogy ez mennyire ciki ha úgy hagyom? Engem nagyon zavar de nem tudok dönteni hogy mivel és hogyan borotváljam. Valaki tudna segíteni? 14
2014. nov. 2. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? Ha lány, akkor inkább szedd e, mert ma már cikinek számít a szőrös hónalj. Ha fiú, akkor nyugodtan hagyd meg, max akkor szedd le, ha tényleg nagyon zavar.
2014. nov. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemis az hogy zavar csak szimplán fura,nagy lelki és testi változásokon megyek át és ezért most kicsit minden furcsa,nameg azért is mert az osztályba még senkinek se nőtt ki annyira mint nekem :D amúgymeg fiú vagyok,bocsi lemaradt.
2014. nov. 2. 01:37
 3/10 anonim válasza:
Nyugi...nezd a celebeket. Justin meg mutogatja is xddd
2014. nov. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz de nem vagyok Justin,már csak az hiányzik... xd
2014. nov. 2. 01:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Borotvával mindenképp. Hogy hogyan? Hát egyik irányból a másikba :D
2014. nov. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kisbicskával is leszabad? Tudod.mintha a szalonnát pucónám xd
2014. nov. 2. 01:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat :D
2014. nov. 2. 01:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Felőlem törött borosüveget is használhatsz :D
2014. nov. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meghagyhatod. Ha majd kialakul a szőrzeted, meglátod, hogy a hónaljszőr mennyire erős és elálló, hogy a környezetébe beleillik-e vagy elüt-e nagyon.

Ha nagyon elüt és olyan foglalkozásod lesz, hogy mindig kivan a ruhából és emberek nézik, akkor le lehet borotválni, vagy rövidre vágni. Gyantáztatni is lehet, de akkor megnyúlik a hónaljbőr, és az csúnya.

Ha sose hordasz ujjatlant, és érzetre nem zavar, akkor ez a kérdés nem is létezik.:)

2014. nov. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vágd vissza ollóval, ez egy köztes megoldás. :)
2014. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!