Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Füllyukasztás! Otthon? Szakért...

Füllyukasztás! Otthon? Szakértővel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egyet a balba az alap fölé, szóval ez lenne ott a 2. :DAzaz igazság,meg csinálnám én egyedül,de mit kll beszerezni hozzá?és mivan ha elbénázom?akkor tudom, hogy bibi van:S ls nagyon fááj?:Svalaki tud ajánlani pesten vagy környékén olyat, aki ért hozzá?
2010. jan. 26. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész egy ékszerészhez, vagy egy piercingeshez, és megcsinálják neked kb 1000 forintért. (Nem tudom a mostani árfolyamokat mondjuk) És akkor tuti, hogy nem szúrod el, és teljesen steril lesz minden.
2010. jan. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a biztos, ha "szakértővel" csináltatod. Kb. 3 hónapja csináltattam egyet, 2000 Ft-ért.

Ha otthon, akkor bemész a patikába, gumikesztyű, fertőtlenítő spray és tű

HAJRÁ!

2010. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak szúrtam, mind a 14et, és semmi szakértő meg érzéstelenítő meg ilyen vackok. Nem fáj egyáltalán, átszúrod egy steril tűvel, beteszed a fülbevalót, lefújod parfümmel s kész is. Utána ha begyullad, akkor kenegesd tetránnal.
2010. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszel orvosikellékesbe piercingtűt, ilyen branülös cucc, meg veszel alkoholt gyógyszertárba fertőtlenítőnek, aztán kiszúrod. Ennyi :)
2010. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

milyen az a branülös cucc?bocsi de gugli barátom is hülyének nézett:S:D

am köszi szépen:)

2010. jan. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!