Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor van kb. amikor kialakul...

Mikor van kb. amikor kialakul egy lánynak a stílusa?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem úgy 13/14 éves korában... Legalábbis az enyém akkor alakult ki teljesen. ;) 15/L
2014. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
aranyos vagy első válaszoló. térjünk vissza erre 10 év múlva, megfogsz lepődni! :)
2014. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

#1 vagyok...

#2-nak: Ok. 10 év múlva írokhogy változott-e a stílusom vagy sem! ;) :D

2014. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Még egyáltalán nincs stílusa egy 15 éves lánynak, de fiúnak se.
2014. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a stílus azt jelenti, hogy az ember azt vesz fel, ami tetszik neki és úgy válogatja össze a ruháit, ahogyan neki tetszik és van köztük valamilyen kapocs. Tehát mondjuk szeret elegánsabban öltözni vagy mondjuk átlagosan sportos ruhái vannak. Én nem arra gondolok, hogy mennyire egyedi valaki, hogy mennyire más mint a többiek. Ha mondjuk neki a bakancsok tetszenek és azokat hord, akkor az nálam az stílusnak számíthat függetlenül, attól, hogy most az van divatban. Nekem semmi bajom nincs azzal mikor valaki népszerű vagy divatos ruhákat hord mert az tetszik, nem tekintek rá tucatként. Ha így nézzük, akkor 14 éves korban is kialakulhat, de nyilván ez változik, főleg ebben az időszakban mikor felnő az ember.
2014. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van aki meg 40 evesen is keresi a sajat stilusat vagy epp akkor fordul 180 fokot. Nincs ilyen 'datum', amikortol biztosan kialakul a stilus.
2014. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

#4-esnek: Akkor még nem ismersz engem! ;)

#1 & #3-as vagyok.

2014. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat nélkül mondom, de jókat mulatok a tizenéves lányokon, akik zarából veszik a cuccukat és azt stílusnak nevezik.

Én 23 vagyok, legutóbb kb fél éve estem át stílusváltáson. 15 éves korom óta legalább 3-4-szer változtattam a stílusomon, voltam farmer-kapucnis pólós tinilányon át körömcipős kiskosztümös egyetemista.

2014. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nufnuf ***** válasza:

Személyes tapasztalat alapján:

Először 15 éves koromban.

Aztán mire elértem a 21 éves kor szépen lassan szinte teljesen megváltoztam.


Véleményem szerint ezek nem mérvadóak, függ az egyén személyiségétől és az anyagi helyzetétől.

2014. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Először 15 évesen, aztán váltottam 19 évesen, aztán megint váltottam 21 évesen és most 25 évesen lassan mindent hordok kedv függően.. Van, hogy szoknyában, blúzban, magassarkúban megyek be dolgozni. Van, hogy farmerben, tornacipőben, kapucnis pulcsiban. van, hogy kivágott, csipkés ruhában megyek bulizni. Van, hogy sztreccs farmerben, ingben, bokacsizmában. Azt hiszem ez az én stílusom. Minden stílus a stílusom. A kérdésedre tehát a válaszom, hogy fogalmam sincs. Annyiszor hittem már, hogy kialakult.
2014. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!