Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit ehetek az első pár napban?

Mit ehetek az első pár napban?

Figyelt kérdés

Kedden megyek ajak piercinget szúratni és úgy tudom hogy semmi cukrosat, fűszereset, tejterméket, húst nem ehetek akkor mit egyek ha ezeket nem ehetem?

Esetleg valaki meg tudja mutatni az ajak pc lyukát mikor már be van gyógyulval?^^



2014. nov. 8. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz, csak tejterméket ne.
2014. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban, bármit ehetsz.


Nyelv ékszernél kell csak figyelni az étkezésnél jobban.

Ajak ékszernél is kell, de inkább csak kerülendő.

Forrót és fűszereset(sósat) azért említik, mert a friss sebnek nem tesznek jót, marják azt. Cukrosat még életemben nem hallottam volna, hogy piercer tanácsolná, hogy nem lehet enni. A hús meg detto. Ha nem ehetsz cukrosat meg húst, akkor fel is dobhatod a pacskert :D

(a növényekben is van cukor!)


Ami érdemes betartani: ne igyál, vagy egyél forró dolgot 2-4 napon keresztül. (meleg lehet, de ne legyen forró) Tejet vagy tejterméket is kerüld el ezen idő alatt, ha nem menne, akkor egyszerű: étkezések után öblögess phlogosol vagy betadin oldattal 2-3szor, ahogy dohányzás után is. (ide is inkább a krémes, vagy folyékony dolgok vonatkoznak, amik megtapadnak belül a szádban és amire a bacik rávonzódnak. - tejet iszol elalvás előtt, garantált a másnapi kissé elszíneződött büdi nyelv (nyugi nem halálos, csak természetes bacik))

Húst ehetsz nyugodtan. Ahogy cukrosat is.


Szóval, ha rendesen ápolod, akkor nem lesz baj, csak ne kezdj el már aznap csípős salsaszószt enni majd tejjel öblíteni ;)


Lyukamat meg nem mutizgatom :D Egy picike lyuk, ugyan úgy néz ki, mint a fülemen lévő lyukak, csak ez a szám alatt van.


Remélem segítettem, ha kérdésed lenne írj privátban bátran ;)

2014. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!