Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 eves vagyok, vilag eletembe...

16 eves vagyok, vilag eletembe sovany voltam, most olyan 44-45kg, a melleim nagyon kicsik es ez nagyon zavar. A fiukat ez zavarja nem?

Figyelt kérdés
Felek,mert ha lesz egy baratom akivel majd eloszor fekszunk le egymassal,biztos nem fog orulni neki sot...Meg en is olyan kinosam ereznem magam ,hogy csak ekkora.Tudom sokan azt mondjak h ha szeret akkor nem zavarja de ez csak felig igaz biztos zavarja valamilyen szinten h csak ekkora.
2014. nov. 19. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy ehhez a súlyhoz? Miért nem szedsz fel izmokat? Jobban néznél ki tőle egész biztosan. Amúgy én is egy lapos csaj vagyok, a pasikat sose zavarta a mellméretem, mindig oda voltak értem. A mell is csak egy testrész... és az összhatás számít, nem egy részed...

Én sose vertem át senkit kitömött push up melltartókkal, sima topot hordtam mindig. Szerintem ez fontos.

2014. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szokásos duma, de igaz: 16 évesen még nem végleges a formád. Nekem még 21 évesen is nőtt valamicskét.


Egyébként a hízás egyértelműen segít rajta.


A fiúkhoz: ha te elfogadod magad, nem csinálsz belőle ügyet, akkor biztos találsz olyat, akinek pont így tetszel.

Viszont ha szorongsz, önértékelési zavarokhoz vezet és ez a kisugárzásodra is negatívan hat, akkor közvetve de elijeszti a fiúkat.

2014. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!