Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Miért zavar benneteket...

Csajok! Miért zavar benneteket ha a pasinak szőrös a lábfeje, amikor szőrös lábbal nincs gondotok?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, alapból minden pasi lábfején található valamennyi szőr. Nem szoktam ezt stírölni, de magamból kiindulva és néhány haveromat előtérbe helyezve, erre következtetésre jutottam. :) Mégis sok helyen olvastam, hogy jó páran a lányok/nők közül visszataszítónak tartják a szőrös lábfejet, holott a lábszáron és combon lévő szőrzetre meg igényt tartotok. :) Most akkor, hogy van ez? :D

2014. okt. 29. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
engem nem zavar, miről beszélsz? :D
2014. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A talpatok is szőrös?
2014. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar... főleg hogy nem is szoktam senki lábfejét nézegetni. Tök lényegtelen dolog.
2014. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert nem vagyok oda a hobbitokért. Egyszerűen ránézek és nem tetszik. Az se a legjobb látvány, amikor az ingből, a fülből, orrból, stb burjánzik a szőr. Beletörődik az ember, de tetszeni akkor se fog. :D

Sorry, de ennyi kis panasz talán belefér a férfi nem felé, ha már a nőktől általános elvárás, hogy egy fél pihe se legyen a testük nagy részén.

2014. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok,de engem is zavar,hogy csupa szőr minden lábujjam és a lábfejem. Évek óta borotválom.
2014. okt. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez mind oké, de elég vicces látvány (főleg nyáron) ha valakinek szőrös a lábszára a lábfeje meg csupasz vagy rosszabb esetben borostás. :) Szerintem ez mindenkinek feltűnik, ha még nem is ezt fürkészi a tekintetével.
2014. okt. 30. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,valóban borostás,de még így is kevésbé feltünő,mint az a nagy erős szőr ami nekem van rajta. Amúgy nem zavar ha észreveszik,nem titok,hogy borotválom.
2014. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!