Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor vehetem ki huzamossabb...

Mikor vehetem ki huzamossabb időre (1-2óra) a a piercingemet hogy ne nőljön össze?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor lövetted? Amúgy akkor próbáld meg kivenni ha már nem váladékozik és már könnyen mozog,tehát nem akadozik.
2014. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedden lövettem és be is van dagadva kicsit váladékozni nem szokott legalábbis eddig semmi e téren
2014. nov. 19. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor még mindenképpen várj vele :)én fél éve lövettem
2014. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a gáz h hétfőn szerdán pénteken box edzésem van és értelemszerűen peircingel nem tudok boxolni de még kivennem sem szabad és nem akarok kihagyni egy edzést se
2014. nov. 19. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol van a piercing? Azt nem írtad, pedig nem mindegy.
2014. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a számban snake bite és a bal oldali k*rvára fel van dagadva
2014. nov. 20. 01:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt úgy tudom, hogy 2 hétig nem szabad kiszedni, addig simán össze tud nőni.
2014. nov. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen csak gyógyulási idő lejárta után. Ha már rendesen meg van gyógyulva, és nincs semmi baja, akkor. Bár szólok, nehéz lesz visszarakni. Én kb 2 hónapot javasolnék erre.

Mivel láttam, hogy boxolsz, így kérj védősisakot esetleg, vagy arra az időre mellőzd a ringet. Maradnak a gyakorlatok, ott nem üt meg senki sem és nem fog zavarni.

Amúgy, ha nagyon be van dagadva és belesüpped az ékszer a testedbe, akkor menj vissza oda, ahol csináltattad és kérj bele hosszabb szárat!

Rendszeresen (napi 4x) öblögess phlogosollal, kívülről meg octenisept vagy betadin oldat.


Szóval vagy várj 6-8 hetet, vagy szedd ki őket. Mást nem nagyon tehetsz. (a gyógyulási idő 2-4 hét, de számomra akkor gyógyult valami, ha már abszolút semmi gond nincs vele és utána legalább 2 hétig nem is történik vele semmi gond.)


Remélem segítettem, ha kérdésed lenne, írj privátban!

2014. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen köszike progozolt már kaptam barátomtól
2014. nov. 20. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!