Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú ez a duci vagy a kövér...

Fiú ez a duci vagy a kövér kategória? (kép lent)

Figyelt kérdés
szooval ugye most kezdtem el úgymond változtatni magamon és szeretnék elég sokat fogyni mivel olyan hülye alakom van hogy a mellem nagy, a hasam az nem annyira a fenekem sem viszont a combom is nagy..:D és igazából csak arra vagyok kíváncsi hogy így ilyen kinezettel is elfogadna egy fiú? tudom a belső is számít vicces beszédes kedves lány vagyok :) hosszú szőkes barna göndör hajam és barna szemem van és ilyen baba képem :D 163.cm és 66.kg vagyok azért vagyok ilyen pontos mert pár napja volt ilyen mérés baromság a suliban :D [link] Oh és jöhetnek a barom kommentek is legalább lesz mint rohognom mivel magamra venni semmit sem fogok :D

2014. nov. 21. 21:46
1 2 3
 1/23 Magyarmanó válasza:
76%
duci..amúgy miért húzod be a hasad? (vagy legalábbis nagyon úgy tűnik, mintha behúznád)
2014. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. De máshogy kellene öltözködnöd, mert így úgy nézel ki, mint egy félig kinyomott fogkrém...
2014. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Ez még a pont jó. Pedig amúgy abszolút vékony lány párti vagyok, de ez még nekem is tetszik. Fenékre kéne még gyúrni kicsit, meg hasból fogyni, és fantasztikus lesz.
2014. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
elmehetsz hegyesszogu haromszognek
2014. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

jó vagy :D

csak mi ez a sok piros csík? :D és hát.nem azért de az, hogy nincs fejed...eléggé ront a helyzeten :/

2014. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ugye hogy olyan? én is épp azt néztem:D pedig nem húzom be a hasam csak egyenesen tartom a hátam és azért néz ki így :D mellesleg főleg fenekre, belső külső combra és hasra edzek :)
2014. nov. 21. 21:50
 7/23 A kérdező kommentje:
#5 ne kritizáld a tehetsegem!:D mikor oda rajzolgattam a csíkokat tiszta Picassonak éreztem magam!:D erre itt oltogatsz:'D
2014. nov. 21. 21:51
 8/23 anonim válasza:
én 165 cm vagyok 72 kg-al mégse vagyok kövér :D és hidd el amit te mutatsz az nem kövérség és dagiság sem :) ez a tökéletes testsúly! Inkább ilyen legyél mint anorexiás csontkollekció :) 17/F
2014. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez csak duci, de a fekete ruha miatt nehéz kivenni az alakod.
2014. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
ha rendes választ akarsz, akkor ne behúzott hassal, feketébe öltözve mutasd magad, hanem mondjuk bikiniben.
2014. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!