Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú ez a duci vagy a kövér...

Fiú ez a duci vagy a kövér kategória? (kép lent)

Figyelt kérdés
szooval ugye most kezdtem el úgymond változtatni magamon és szeretnék elég sokat fogyni mivel olyan hülye alakom van hogy a mellem nagy, a hasam az nem annyira a fenekem sem viszont a combom is nagy..:D és igazából csak arra vagyok kíváncsi hogy így ilyen kinezettel is elfogadna egy fiú? tudom a belső is számít vicces beszédes kedves lány vagyok :) hosszú szőkes barna göndör hajam és barna szemem van és ilyen baba képem :D 163.cm és 66.kg vagyok azért vagyok ilyen pontos mert pár napja volt ilyen mérés baromság a suliban :D [link] Oh és jöhetnek a barom kommentek is legalább lesz mint rohognom mivel magamra venni semmit sem fogok :D

2014. nov. 21. 21:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tükör felé hajoló, behúzott hasú big tits kateria.
2014. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén, hiába van nagy melled, iszonyatosan férfias az alkatod... a harcosok klubjából bob jutott az eszembe. az a baj, hogy ezzel nem is nagyon tudsz mit kezdeni. széles a hátad, vállad, keskeny a csípőd, segged, derekad nincsen, elég előnytelen géneket örököltél. kövér nem vagy, de szerintem te is tudod, hogy van rajtad felesleg. kissebb cicikkel talán jobb lenne, de ez ellen sem tudsz semmit sem csinálni, mindenesetre a pushup melltartót hanyagold, mert a nagy melled csak mégjobban kövérít. de biztos változol még alkatra, főleg ha elkezdesz mozogni
2014. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Dögös vagy;)
2014. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!