Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13-14 éves fiúk! Nektek...

13-14 éves fiúk! Nektek tetszenek azok a lányok akik kicsit húsosabbak, de van már viszonylag nagyobb mellük? Mondjuk 170 cm, és 71 kg? Vagy inkább a vékony lányok a szépek (de egyáltalán nincs mellük)? 165 cm,40 kg.

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

-.- imádom az ilyen kérdéseket...

13-14 éves fiúk maradjanak a barbie babájuknál. Jó, hogy nem már 10 évesen kezdik el növeszteni a lányok mellüket, hogy majd később tetszenek a 13-14 éves felnőtt férfiaknak... -.-

2014. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kérlek, fontos lenne a NORMÁLIS válasz. Plízzz
2014. nov. 21. 22:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindig egyentol fugg. Kepet raksz ki ?
2014. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
[link] az ilyen modell alkat vagy husibb
2014. nov. 22. 00:01
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Kedves 13 eves kislany!

Ne azzal probald vigasztalni magad hogy a fiuk igy is szeretnek,mert nagyobb a cicid!A fiuk tobbsege igenis a karcsu csinos lanyokat szereti,kis mellel,mint egy dundit nagy mellel.(az a fajta nagy mell amugysem szep..voltam en is tulsulyos,nagy cicim volt de formatlan,meg is ereszkedett..aztan hogy lefogytam a bor is kevesbe feszes,szoval jelenleg ket felig ures tejeszacskohoz hasonlitanam magam..18 eves letemre)

Nem kell fogyokurazni egy ilyen idos lanynak,nincs veszes tulsulyod,noni is fogsz valoszinuleg..de probald meg melloznina csipszet csokit gumicukrot,uditoket es egyeb ragcsakat.

Egyel rendszeresen,3etkezes minimum naponta,minnel tobb zoldseggel,gyumolcsel. Es ami meg nagyom hasznos az a feher kenyer mellozese. Vannak finom magosak,teljes kiorulesuek..nem csak fogyas szempontjabol jo , hanem tenyleg egeszeges,nem dobja fel ugy a vercukrod mint a feher kenyer,ami utan hirtelen leesik es megint ehes leszel..

Es a legfontosabb! Keress egy sportot amit szeretsz. En a csapatjatekokat javasolnam,ha ujra 13 lennek biztosan elkezdenek sportolni valamit...roplabda,kosar,kezi,foci..vagy akar tanc,az is csoportban tortenik. Itt nagyon jo baratokat talalhatsz,klassz elfoglaltsag a szabadidodben,kevesbe fogod ugyerezni hogy jajj le kell fogynom azert edzek..mert ezeket konnyen meg lehet szeretni,elvezni.

Ha ilyenek nem johetnek szoba valamiert akkor futas,bringa..konditerem.

Ennyi :) sok sikert. Tenyleg nem fogyoKURARA buzditalak csak egy egeszegesebb eletmodra amitol ugyis beindul majd a fogyas..addig erdemes valtoztatni amig nincs nagy baj.

En 100kgra meghiztam 15 eves koromra..lefogytam 69re a 178 vm magassaghoz,ko kemeny keserves dietaval es edzessel..de sajnos sose lesz olyan testem mint aki nem volt elhizva..helyenkent csunyan log a borom,strias vagyok..es ezeken sose fogok tudni valtoztatni..

Minden jot!

2014. nov. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
-a fiúknak mindenféle lányok tetszenek,van aki a deszkákra bukik jobban,van aki a husikásakat részesíti előnybe,de minden csajszikát megizélnának ,ha csak rajtuk múlna,
2014. nov. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Kedves utolsó előtti!

Nem csak a karcsú lányokat szeretik kis cicikkal.Hidd el.Viszont a kérdés feltevőjének is szólok hogy ilyet nem ebben a korban kellene kérdezni, a súlyod pedig még a normál zónában vagy, tehát ha csak minimálisat sportolsz is akkor is a jó zónában vagy.

2014. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolso elotti" vagyok..

Aztmondtam hogy a fiuk TOBBSEGE..:)

2014. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13 éves kislány létedre te mit foglalkozol ezzel?
2014. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát mi mással foglalkozna egy kamasz, mint az ellenkező nemmel? :) Akkor kéne aggódni, ha nem izgatnák őt ezek a dolgok, mert kb. 10 éves kortól kezd el nőni a libidó, egy átlag lány pedig pont 12-13 évesen kezd menstruálni.
2014. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!