Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ronda izmos nagy a combom!...

Ronda izmos nagy a combom! Mert sokat edzettem rá mivel azt hittem lejjebb megy de csak nagyobb lett! Mivel tudnám visszacsinálni? Amúgy lány vagyok és sajnos nem ilyen nagyon vékony

Figyelt kérdés
kb 2 hóapja kezdtem kondizni.. azért hogy lefogyjak és formás legyek de minden végtagom megnőtt pedig kevés súlyt használok! Vissza akarok térni az eredeti alakomhoz! Pihenjek vagy fussak hogy fogyjak?? Ha futok nem leszek még izmosabb? Kérlek segítsetek köszi előre is

2014. febr. 12. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Két hónap alatt nem tudsz annyi izmot felszedni, hogy az ilyen mértékben változtassa meg a látványt. A fogyni akarsz, akkor kocogj, igyál sok vizet, egyél kevés édességet és tésztát.


A futástól nem nőnek számottevően az izmok (kivéve a kitenyésztett rövidtávfutókat). De nézd meg a maratonistákat. Egyik sem egy svarcenegger

2014. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Előtte is edzettem de most két hónapja komolyan és az értendem is sok fehérje meg víz szóval azzal nincs baj csak akkor lett a combom hogy rossz magamra nézi.Fussak vagy ne hogy eltünjön az izom onnan?
2014. febr. 12. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy...
2014. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél:)
2014. febr. 12. 18:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen!
2014. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Te beteg vagy..majd akkor komoly sportolók évente 2x edzenek? Mert úgyis építenek izmot? Vagy mégis hogy gondolod? Növessz agyat!
2014. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 hònapja kondizok, ès (sajnos!) nem lettem monstrum láb ügyben. Enyém vastagabb se lett még sokkal, egyelöre inkàbb átformálòdott, bár kiszúrható hogy edzek. Na tegyél egy képet hadd nézzük azokat az izmos combokat, mert én nem tudom elképzelni. Egy izomtòl tényleg vastag comb legalàbb 2 év, nem 2 hònap ...
2014. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az nem izom, hanem zsír, hidd el :D
2014. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 IlluminAthos ***** válasza:

Kipattantál 2 hónap edzés után, mi?


Szálkásító étrend megvolt, erről mesélj..

2014. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amìg nem teszel fel képet bizonyítékként addig én is azt fogom mondani hogy hülye vagy.

2 hónapnyi kis súlyos edzéstől,nőkènt NEM lehet izmos combod.Fizikailag lehetetlen.


Tehát az zsír vagy a testképeddel van valami baj.

2014. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!