Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony-vékony srácként...

Alacsony-vékony srácként miért tartanak cukinak, helyesnak a tőlem nagyobb súlyú, nagy darab lányok? A cuki, vékony csajok között miért csak egy-kettőnek vagyok az esete tudomásom szerint?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak nem idáig és vissza vagy egy teltebb nőért?:D
2014. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fahéjas Alien ***** válasza:
Szerintem a kispárnájukat látják benned vagy egy gyerekkori kis plüss játékot, mert az olyan cuki.
2014. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kis nasinak tartanak.
2014. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Á tudod van ebbe egy kis pszichológia. Egy alacsonyabb vékony törékenyebb lány (feltételezzük hogy nem domináns típus) akkor inkább a nála magasabb és vagy szélesebb férfit keresi mint egyfajta védelmező. Egy nagyobb darab lánynak hamarabb fog tetszeni egy alacsonyabb vékonyka srác mert az olyan nekik ölelgetni való stb. Nehéz megfogalmaznom de szerintem érted a lényeget.
2014. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyire pofátlanok a dagik.

Én sem szeretem őket.

2014. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mennyire vagy alacsony? hány kiló? és hány éves? nincs több kérdésem
2014. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
165cm, 50kg. De amúgy azt is észrevettem, hogy a alacsony csajok között eddig azokknak tetszettem, akik nagyon picik voltak kb. 155centinél nem igazán többek, max 160centik.
2014. okt. 28. 21:01
 8/8 anonim válasza:
A szerelmet nem lehet befolyásolni. Nem azon múlik, hogy ki milyen súlyú. Sajnálom, én is nagyobb darab vagyok, de idővel a fiúk megnőnek, a husibb lányok lefogynak, mert megnyúlnak. A nővérem ált. Iskolában nagyon husi volt, de megnyúlt, és 8.-ra olyan csinos lett, hogy szinte az összes fiú neki udvarolt. Szerintem ne a cuki vékony lányokra figyelj csak, mert vannak szeparcu husibb lanyok is.
2014. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!