Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki hány évesen kezdte szőrtele...

Ki hány évesen kezdte szőrteleníteni a lábát?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm kérdése elgondolkoztatott, ő 13 éves (én 14) és pár nap múlva megy lábvizsgálatra. Kérdezte tőlem, hogy hogy lesznek róla rosszabb véleménnyel, ha "szőrös" a lába vagy ha leborotválja. Azt mondtam neki, hogy szerintem nem fogja ez érdekelni az orvosokat, de ő már napok óta ezen pampog, hogy mit csináljon. Szerintetek?
2014. nov. 24. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Amikor rövidnadrágos szezon van, akkor természetesen szoktunk mi is szőrteleníteni, de ilyenkor, amikor senki sem látja már nem. Nem akar azért beégni az orvos előtt mert szőrös a lába, de azt sem akarja, hogy esetleg azért alkossanak róla rossz véleményt, mert hogy 13 évesen kinek borotválja/gyantázza a lábát.
2014. nov. 24. 20:00
 2/4 anonim ***** válasza:
13 évesen teljesen normális dolog hogyha szőrtelenít. Borotválja le és kész, nem kell ezen gondolkodni.
2014. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom...szerintem 13 évesen még az is teljesen normális, ha nem szőrtelenít...az orvos nem azt nézi...ha teszem azt síbalesete lesz valakinek, akkor majd nem hagyja, hogy megvizsgálják, mert szőrös a lába?

Jó mondjuk engem ez olyan szempontból nem érint, hogy én 13 éves koromtól kezdve ÁLLANDÓAN szőrtelenítem a lábamat (is, meg a karomat és a hónaljamat), ugyanis én nagyon rosszul vagyok magamon mindenféle szőrtől...(szemöldökömet is minél véknyabbra szoktam szedetni és konkrétan most 3 centis hajam van...)...Az embernek nem feltétlen magáért kell szőrtelenítenie...velem is néha kötekszenek haverék (pasik), hogy növesztem-e a bundát, de szerintem aki igényes magával szemben, az nem hanyagolja ilyenkor se a dolgot (jó persze nem 13 évesen, de nekem elég gyakran kell szoknyában és elegánsan megjelennem, és azért úgy ad egy kis plusz magabiztosságot, még télen is, amikor vastagabb harisnyát húzok).

2014. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 9 évesen borotváltam le először.Már akkor is látható volt.
2014. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!