Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenek a görög lányok? Hogy...

Milyenek a görög lányok? Hogy néznek ki? Szépek? Linkelnétek képeket?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne. :)
2010. jan. 30. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem szépek. Két éve nyaraltam két hetet Görögorszűgban és egy szép görög lányt sem láttam. Érdekes arcuk van, túl férfias vagy nem is tudom hogy mondjam.
2010. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, nagyon régen volt Friderikusznake gy műsora, valami csodálatos Európa vagy ilyesmi volt a címe (tudjátok, ahol felfedezték Gianni-t), aott volt egy görög nő, abba az egész osztály fiú része bele volt zúgva és szerintem is nagyon szép volt. De pl. Papadimitriu Athina színésznőnk is görög származású, ő kimondottan csúnya szerintem.
2010. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
haverom járt kint, és azt mondta hogy szőrösek. xD
2010. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, sokan olyan sötét haj, nagy szemöldök szőrös típusúak, de csak hogy legyen ellenpélda is itt van miss Görögország: [link]
2010. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

sötét bőrűek, szőrősek, férfias arc, az átlag jó húsban van, és nagyon hangosak.

de mindig van kivétel

2010. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Én is görög lány vagyok:)

Vagyis csak félig:)

2011. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A világ legszebb népe!!! Nagyon is csinosak a görög lányok!!!
2015. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Többször jártam Görögországbaan. Van egy görög barátnőm is. Nos a szépség szó rá sem igazán illik, az erős szőrzet is igaz, sötét haj. Na meg amit én észre vettem, hogy kedvelik a nagyon erős vörös rúzst.
2016. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!