Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok aki szőrtelenít intim...

Lányok aki szőrtelenít intim terület mi vitte rá arra h szőrtelenítsen?

Figyelt kérdés

anyukátok nem szólt bele?/vagy adott tippet?

mikor kezdtetek szőrteleníteni?

kort is írjatok légyszi


2014. nov. 30. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor kezdtem el szőrteleníteni, mikor már nagyon erős volt, és nem bírtam tovább. Engem nagyon zavart, ezért csináltam. Szóltam anyukámnak is, ő adott egy olyan borotvát, ami nem teljesen szedi le a szőrt csak megrövidíti, majd idővel magamtól tértem át a teljes szőrtelenítésre, mert az a kicsit is kényelmetlen volt. Ez olyan 12-13 éves koromban lehetett.

16/L

2014. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az vitt rá, hogy ENGEM zavart a szőr. Most ez nagyon gusztustalanul fog hangzani, de nyáron konkrétan beizzadtam ott lenn és ettől viszketni kezdtem. Na, akkor döntöttem el, hogy ezt így nem, én leszedem.

Miért szólt volna bele Anya? Ő is leszedi, bár nem teljesen, csak rövidre.

Talán 17 éves lehettem, mikor elkezdtem teljesen leszedni, előtte csak a bikinivonalat kaptam le krémmel. Erről leszoktam, már legyantázom magamnak. Szerencsére vagyok elég hajlékony, hogy "belássam" a területet és meg tudjam magamnak oldani.

25 éves vagyok.

2014. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
33/L Kb. 15 évesen kezdtem el szőrteleníteni, akkor még borotvával, mert nem akartam, hogy a fürdőruhámból kilógjon a szőr, undorító. Anyukámat nem kérdeztem meg erről, tudtam már ennyi idősen venni női borotvát a drogériában. Mellesleg anyukám az én hatásomra kezdett el szőrteleníteni, bár manapság már nyár elején konkrétan ráparancsolok, hogy szedje le a hónaljkutyát, mert undorító, vettem neki borotvát :) Most már epilátorral szedem le a bikinivonalnál, esetleg gyantával a szőrt. A teljesen intim részeken meghagyom, de ott is rövidebbre vágom, ezt borotvával meg lehet csinálni.
2014. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 15 évesen, mivel nagyon zavart, és rondának tartottam magamon... Borotváltam, és azóta is borotválom, mivel nem bírom elviselni ott a gyantát/epilátort ://

Anyum nem tudott róla, ilyeneket nem szoktam vele megbeszélni

2014. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hány éves lehettem, szerintem kb 14-15, amikor először csak a bikinivonalamat borotváltam le, hogy strandon ne látszódjon, aztán a többit is rövidre vágtam, mert úgy praktikusabb. most a teljesen szőrtelenítem már egy jó pár éve, egyrészt mert jobban tetszik így, másrészt mert van barátom, aki nem rajong a szőrért.
2014. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen kezdtem,mivel sajnos elég szőrös vagyok és korán kezdtem szőrösödni.Akkor nekem már nagyon kilátszott a bikiniből és anya szólt,hogy le kellene szedni.Akkor csak a bikinivonalat borotváltam le,de a következő alkalommal már az egészet leborotváltam és egyéb testrészeimről is mindenhonnan.16l
2014. dec. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Èn 16 èves korom óta,amióta van barátom. Előtte soha, mert úgy voltam vele senki se látja ès addig se fog dúsulni meg vèrezni, ha megvágom ès elèg a lábamat, hónaljamat.:)

Előtte nèha kisolloóval vágtam belőle:DD Mára már leszedem az egèszet ès tetszik nagyon amikor csupasz. Sokkal jobb így.:)

2015. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

+ anyukám mai napig nem tudja, hogy èn ott is elkezdtem borotválni.

Mert tudom neki nem tetszene ez a dolog, mert ő nem szokta. Ez ügyben elèg konzervativ.

Utolsó válaszoló voltam:)

2015. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!