Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elhiszitek hogy a Magyar nők...

Elhiszitek hogy a Magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy minden ország a saját nőit tartja legszebbnek...Akkor most mivan?

Statisztika szerint a legszebbek a francia nők utána meg a szláv nők pl orosz vagy cseh!Meg a svédek is szépek.Kinevettek mikor mondtam hogy magyar nők a legszebbek :S!

Hozzá tenném nagyon el van tévedve aki azt mondja hogy német vagy olasz!Az északibb nők mindig szebbek a férfiak pedig a déliek.Németek pedig már mind2be rodnák de nagyon!Ismerősöm németországba lakik visszasírja magyar nőket istennő számára mind:)


2010. jan. 31. 11:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%

Állítólag a távol-keleti nők is szép, szerintem a japánok gyönyörűek, uncsim szerint (ő kinn él), a kínaiak sokkal szebbek. Az északi lányokra is mondják, hogy nagyon szépek, meg a szlávokra (ők egyébként szerintem is gyönyörűek).

A magyar lányok szépen, de nagy részük írtó közönséges és nincs semmi egyéniségük, csak majmolják egymást. Legalábbis a tizenévesek körében.

2010. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló már pedzegette, de szerintem itt azon van a hangsúly, hogy a magyar nők nagyon jó "alapanyagok" többnyire. De a többség annyira elrontja ezt a közönséges megjelenésével, hogy az ember máris nem veszi észre, hogy emögött gyakran igen szép ember lapul. Szerintem legalábbis. Mivel nem tartom annyival szebbnek a francia vagy szláv nőket, viszont furcsamód sokkal stílusosabb a megjelenésük.
2010. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Azt énis hallotam hogy rosszul mondja aki azt mondja hogy "a magyar lányok a legszebbek" NEM "a magyar nők a legszebbek" pontosabban csak szépek...
2010. jan. 31. 11:39
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a déli nők a legszebbek:görögök,spanyolok.

Attól függ kit és mikor kérdezel...!

2010. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a magyar nők azért olyan szépek, mert nem egyformák. Nincs az a tipikus vonás, mint pl. a németeknél, hogy mindenki nagydarab, szőke, meg kék szemű. Szóval itt mindenki talál olyan nőt, akire rámondhatja azt, hogy: nahát, milyen szép!
2010. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem értek ezzel egyet, sőt!
2010. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Azért nem malibu barbik a németek...Inkább unalamas szürkének nevezném őket.Az igazi vérbeli németeknek szürkea szemük és a hajuk is ojan nem is szőke hanem inkánn őszes fehéres
2010. jan. 31. 12:13
 8/28 anonim válasza:
91%

szerintem meg minden nép a saját nőiben látja a változatosságot, biztosan van tipikus magyar vonás is csak mivel köztünk élük nem látjuk, pl egy szlovák ismerősöm szerint "a magyar lányoknak szép arca van és hatalmas p*csájuk" :)

persze itt is vannak kivételek, ahogy a német nőknél is csak kicsit több mint a fele nagydarab hilda

2010. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy az utolso mivel nem érthet egyett:D

De hát ő már csak tudja

2010. jan. 31. 12:14
 10/28 anonim ***** válasza:
70%

Azzal nem értek egyet, hogy a magyar nők a legszebbek.

Nem ez volt a kérdés??

Szerintem jóval alulmaradnak egyes népek nőivel szemben, mivel a nagy többség elhanyagolja magát, meghízik vagy épp idétlenül öltözködik.

Persze vannak kivételek, de nem túl sok, sajnos.

így már jobb??

2010. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!