Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elhiszitek hogy a Magyar nők...

Elhiszitek hogy a Magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy minden ország a saját nőit tartja legszebbnek...Akkor most mivan?

Statisztika szerint a legszebbek a francia nők utána meg a szláv nők pl orosz vagy cseh!Meg a svédek is szépek.Kinevettek mikor mondtam hogy magyar nők a legszebbek :S!

Hozzá tenném nagyon el van tévedve aki azt mondja hogy német vagy olasz!Az északibb nők mindig szebbek a férfiak pedig a déliek.Németek pedig már mind2be rodnák de nagyon!Ismerősöm németországba lakik visszasírja magyar nőket istennő számára mind:)


2010. jan. 31. 11:29
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
91%
Szertintem is szépek a magyar nők, de a nyáron jártam Franciaországban és jóval több gyönyörű nőt láttam mint idehaza..És pont ez az amit ti is mondtok, ők a magyar nőkkel ellentétbe nem raknak 20kg alapozót magukra és igen ritkán láttam olyat is aki úgy kirívóan festette volna a haját..de lehet hogy csak én látom így :/
2010. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar lányok a legszebbek. A franciák, szlávok, svédek..stb nagyon csúnyák. főleg az angolok és a németek. Na szóval "A Magyar Lányok A Legszebbek"
2012. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
nem a magyar nők a legszebbek.
2013. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Fogjátok már fel hogy nincs olyan hogy tipikus magyar nő, vagy magyar vonások. Vannak fehér nők, ázsiaiak, latin, arab stb, szerintem az ázsiai, és a latin nők a legszebbek.
2013. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ezt még nem említette senki:

Minden országban más a média, mást nyomatnak a televízióban, a magazinokban, más az életszemléletük stb.


Pl. múltkor volt valami riport egy kis faluból (sajnos nem jut eszembe, hol volt ez és az sem, hogy mekkora közösség volt, de sok cikk és riport megjelent már róluk), ahol erőszakkal hizlalják a lányokat, 100 kg felett szokás lenni súlyban a nőknek - akkor is, ha rámegy az egészségük. Sok egészen jól kinéző férfi is nyilatkozta, hogy csak olyan nőt választanak maguknak, akik jó nagydarabok, még a 80 kg körüli, hurkás nőkre is azt mondták, hogy nem izgatja őket, mert nem elég teltek.

Arcra is azt tartják szépnek, akinek ki van kerekedve az arca, esetleg tokája is van (bár sokaknak tényleg egész szép arca volt).

Gondoltam is rá, hogy milyen jó lenne egy kis időt ott tölteni, mert rajtam is van most jó pár plusz kilogramm. Nem értek egyet a dolgaikkal, szerintem az nem egészséges, én is a fogyást tervezem, de ott legalább kiegyensúlyozottak a nők, nem szégyenkeznek nyilvánosan mutatkozni. Ellenben nálunk is és a legtöbb országban mindenhonnan az jön, hogy csak az lehet szép és kívánatos, aki modell alkatú, vagy karcsú. 90 kg körüli embereket már ledisznózzák, mintha 350 kilósak lennének.

Ráadásul például a skandinávoknál a legtöbb nő fehérbőrű, míg a spanyoloknál sötétebb, nálunk pedig a többség szénné süttet magát a szoláriumban, így sárga színű. :DD

Továbbá a magyar nők, mint olyan nem homogén közösség, ahogyan a többi sem. Van sok szép nő, mindenféle országból, mindenféle állampolgársággal. Amúgy már ott megbukott az egész, hogy nem mindenki ugyanazt tartja szépnek, szóval aki egy kicsit is értelmes tudja, hogy erre nincs egyetemes válasz.

2013. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Én meg azt nem értem, mi a fenéért kell általánosítani.... Mindenhol vannak gyönyörű nők, és kész. Amúgy meg. Van olyan hogy meglátsz mondjuk egy csapat xy származású lányt, és mondjuk túl közönségesnek tartod őket. Ám kicsit ismerkedsz velük, és kis idő után mindegyikről ki alakul egy kép és már nem tartod őket közönségesnek. Persze van pár kivétel ez alól is. : )

Amúgy meg a keverékek közt tényleg vannak nagyon szépek. : )

2013. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 etti_94 válasza:
a szépség elég szubjektív dolog.. én nekem női szemmel a mediterrán/latin nők a nyerők és egyértelműen a legszebbek (gyönyörű aranyló bőr, dús barna haj, nagy barna szemek, hatalmas szempillák) persze ez mind természetesen nem műviesen, mert sokan el akarják érni ezt, de pont az ellentettjét érik el..de ugyanúgy lehet egy szőke lány is szép a szeplőivel..nemtudom nekem mégis a mediterránok a nyerőek :) pusza!
2015. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a francia nők gyönyörűek, nézzétek meg Alizéé-t, szerintem nagyon szép.
2016. aug. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!