Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a videóban...

Mit gondoltok a videóban szereplő középső hölgyről?

Figyelt kérdés

Amikor arról olvasok itt kérdést, hogy kinek milyen testalkat jön be, nagyon sok férfi írja, hogy a testesebb nőket szeretik. Én korántsem vagyok akkora, mint ez a hölgy, mégis sokszor szorongok az alkatom miatt. (Igaz, nem is teszek eleget azért, hogy ez megváltozzon.) 160 cm és 64 kg vagyok, homokóra alkat.

A videóban lévő nő szerintetek szép, szexi?

https://www.youtube.com/watch?v=15hfyyZXCFg


2014. dec. 5. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira szexi, mint Barbamama.
2014. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leguggolni sem tud a sonkáitól, és sok mozgást nem csinál úgy meg, mint a másik két lány.
2014. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a nő legalább 80 kiló, kizárt hogy te így néznél ki. Egyáltalán nem szexi, sőt. Annyi mázlija van hogy van dereka, bár lehet hogy fűzőt viselt. Egyébként ismerek ilyesmi alkatú (kicsit azért vékonyabb) nőt aki vonzó, csinos.
2014. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez borzalom. Amikor a férfiak azt mondják, az olyan nőket szeretik, akiken van mit fogni, olyankor egy homokóra alkatra gondolnak, nagy mellel, fenékkel és vékony derékkal, nem egy ilyen hordóra, mint a videóban szereplő egyed.
2014. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!