Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 8 éves kislány (leelőzve...

Egy 8 éves kislány (leelőzve a tiniket is) a legszebb lány a világon?

Figyelt kérdés

A mindössze 8 éves Kristina Pimenovanak messze több facebook likeja van, mint bármelyik tininek több mint 2 millió és 416 ezer barátja. Ezt semelyik lány sem mondhatja magáénak. Lehet ő a legszebb nő a világon ? Ránézésre nagyon értrett ! [link]


De szebb már most, mint egy tini ? [link]


2014. dec. 7. 15:50
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
93%

Te jó ég...

Ha megengeditek, egy kicsit kinyitom a számat ez ügyben:

1. egy kislány az kislány, objektíve lehet szép, de szexuálisan nulla minden jóérzésű ember számára.

2. éppen ezért cs*szettül beteg dolog ilyesmiket csinálni vele.

3. nem beszélve arról, hogy ezzel kb. porig rombolják a természetesen kifejlődő önértékelését is, ráadásul halvány fogalma sincs arról, hogy mivel játszik, miben játszatják...

2018. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
89%

szerintem semmi extra

szép, de nem a legszebb, átlagos

2018. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
34%
Most 13 éves mivel 2005-ben született. Lassan lesz első pasija.
2018. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon átlagos az arca. Szép, de semmi különleges, inkább unalmas..
2018. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim válasza:
36%
Nem csúnya, de azon a homlokon egy platós Ifával is meg lehetne fordulni...
2018. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
69%
Nem olvastam végig a kommenteket, bocsi, ha már írta valaki, de jó, ha tudod, hogy az ilyen felkapott jócsajokat nem a szépség, hanem a fotós, a sminkes, a fodrász meg a többi teszi vonzóvá...
2018. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Az első képen eléggé műnek tűnik (legalábbis számomra).

Szép lány, de nem a legszebb.

2018. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet összehasonlítani egy 8 éves lányt egy tinivel, egy fiatal felnőtt de egy érett nővel sem.


Teljesen mástól lesz szép az ember pici korban, kisgyermek korban, kamasz korban és felnőttként. Természetesen szép kislány, de kár volt rátenni azt a sminket. Neki még nagyon nem ezzel kellene foglalkoznia, illetve a szüleinek ezt nem szabadna támogatni.

Egyébként tudtommal a facebook lekorlátozza a "barátok"/ismerősök számát - ha jól tudom 5 ezer főre. Szóval nem tudom honnan jött a 416 ezer fős adat.

2020. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha jol számolom, lassan dughato korba kerül ☺️
2020. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép, de láttam már sokkal szebb kislányokat is, nekem kicsit átlagos. Viszont így olvasva a kommenteket elég sok beteg ember van itt, vagy csak egy, de az nagyon.
2020. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!