Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 8 éves kislány (leelőzve...

Egy 8 éves kislány (leelőzve a tiniket is) a legszebb lány a világon?

Figyelt kérdés

A mindössze 8 éves Kristina Pimenovanak messze több facebook likeja van, mint bármelyik tininek több mint 2 millió és 416 ezer barátja. Ezt semelyik lány sem mondhatja magáénak. Lehet ő a legszebb nő a világon ? Ránézésre nagyon értrett ! [link]


De szebb már most, mint egy tini ? [link]


2014. dec. 7. 15:50
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

Van két dolog, amit borzasztó nagy hülyeségnek tartok.

Az egyik: a szépségversenyek. A szépségből baromság versenyt csinálni. Túl azon, hogy rendszerint a zsűri "más szempontok" alapján választja ki a győztest, egy ennyire szubjektív tulajdonság alapján értelmetlen versenyeztetni.

A másik: a gyermekszépségversenyek. A gyermekkor nem erről kéne, hogy szóljon. Ez nem más, mint beteg, mentálisan sérült szülők feltűnési viszketegségének kiélése a saját gyermekük kárára. Mert persze, tök jó, hogy elbüszkélkedhet vele a kislány, hogy nyert valamit, de ugynanakkor rá is káros lehet, hogy ennyire eltorzítják az életkori sajátosságait. Arról nem is beszélve, hogy hatalmas nagy veszélyforrás. Az még csak a kisebbik veszély, hogy mindenféle Kaleta Gábor rejszol a képeire, de vannak, akik ennyivel nem elégednek meg. Nem egy gyermekszépségkirálynőt öltek már meg, vagy erőszakoltak meg. Mindezt a mentálisan sérült szülők degenerált hóbortja miatt.

2020. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
87%
Ha rajtam múlna simán besorolnám a gyerek szépségversenyeket a kiskorúak veszélyeztetése közé.
2021. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
54%
nem normális egy gyereket ennire kismikelni ilyen fiatalon....
2021. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Szép, de még csak egy kislány. “Ránézésre nagyon érett.” (?wtf?) Kérdező te nem vagy komplett.
2021. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
60%
tény hogy gyerek de attól még nagyon szép és ilyet nem találsz mindenhol bár én kicsit hasonlítok rá de akkor is mondatijuk a legszebbnek is persze sok szép lány nő van még
2021. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
33%
Ma már 15,5 éves, azaz nem kislány hanem egy fiatal nő.
2021. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Milyen helyes lett
2022. ápr. 21. 18:12
 48/50 anonim ***** válasza:
2022. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:

Tuti vannak szebb lányok, csak őket nem sztárolják annyira.


Aki szerintem a legszebb nő, azt egy magazinban láttam egy fülbevalót reklámozva. Hát,ha én dönthetnék a kinézetemről, tuti ő akarnék lenni, annyira gyönyörű volt.

2022. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Na, a pedó megint.

Kedves moderátorok, nem lehetne ezt a "kérdést" törölni?

2022. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!