Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor készítettél magadról...

Mikor készítettél magadról utoljára fényképet? Mi okból?

Figyelt kérdés
És nektek nem furcsa, mikor valaki azt állítja, hogy önmaga szerint ronda, de mégis naponta fényképezgeti magát a tükörben? Én valóban csúnyának tartom magam, épp ezért max évente készítek képet. Azt sem másoknak, hanem azért hogy lássam mennyit változok az évek során...
2014. dec. 8. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én se tartom magam szépnek ezért nem is nagyon fotózkodok.Legutóbb azért csináltam, hogy az önéletrajzomba tudjam frissíteni a régi arcképemet.Ja és nem is vagyok fotogén.

Aki mindíg fotózza magát az beképzelt és azt hiszi rendkívül szép, csinos.

2014. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két hete, az önéletrajzomat frissítettem, kellett már bele egy új kép. Nyilván nem tükörben fotózkodós, azt nem szoktam. Meg úgy egyébként sem szoktam magam fényképezni, mert utálom.


"És nektek nem furcsa, mikor valaki azt állítja, hogy önmaga szerint ronda, de mégis naponta fényképezgeti magát a tükörben?" Akik ezt csinálják, csak virtuális buksisimit akarnak, néhány "Szép vagy! :) <3" kommenttet és egynéhány lájkot akarnak bezsebelni másoktól, mert náluk ez a mérce.

2014. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem tartom magam szépnek egyáltalán, mégis szoktam magam fényképezni. Azért, mivel nem vagyok igazán fotogén, és jót tesz az önbizalmamnak, hogy a saját készítésű képeken jobban nézek ki... Msg jobban meg tudom ott állítani, hogy mit változtassak a hajamon, mint tükörben
2014. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb. 3 hónapja, önéletrajzhoz. Általában jó képeket tudok magamról csinálni, de ezek a "fontosak" mindig rémesen sikerülnek, olyan sorozatgyilkos-fejem van rajtuk. A jól sikerülteket viszont azért nem tudom betenni, mert túl kihívóak. Na nem a szó szoros értelmében, csak olyan helyen készültek, ami nem illik egy önéletrajzba. Kár :( Meg aztán, ezek telefonos képek, amik semmire sem jók igazán. Szeretnék egy különálló, közösségi médiától abszolút mentes gépet, amivel igazán tiszta fotókat csinálhatok. Telefonnal mindig attól rettegek, hogy majd megjelennek valahogy a gmailben :D


Amúgy én szépnek látom magam többnyire, meg szeretem magam nézegetni. Sokszor előfordul, hogy hirtelen egy másik embert mintha más szemmel tudnék figyelni, na erre várok magammal kapcsolatban is, hogy majd egyszer valami ismeretlent látok meg a tükörben vagy fényképen. Ráadásul mivel sokat rajzolok, olykor kénytelen vagyok modellt ülni magamnak, és a saját felépítésem alapján megmintázni az alakokat.


Valószínűleg, aki rondának tartja magát, az vagy csak szerénykedik, vagy megerősítésre vár másoktól, vagy ezek a képek segítenek neki tényleg szépnek látni magát. A legtöbb emberben van valami különleges, szép, amit ha kihangsúlyozunk, akkor bizonyos szögben tartva a kamerát, bizonyos színárnyalatokkal, megvilágítással egész pofás képet készíthetünk.


Egyébként rajzolás során is valami ilyesmi történik: amikor megpróbálsz egy számodra borzasztóan antipatikus személyt lerajzolni, akkor eleinte csúf lesz az eredmény, de minél többet látod, minél inkább ismered az arcot, annál inkább megkedveled a modellt és a fizimiskáját. Gondolom, ha magadat fotózod sokszor, akkor saját magaddal is egyre jobban meg tudsz barátkozni. Úgyhogy nem hülyeség.

2014. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Aki mindíg fotózza magát az beképzelt és azt hiszi rendkívül szép, csinos."


Te meg irigy.


Kb 3 hete csináltam magamról egy képet, mert épp öltönyben voltam, aztán miért ne. De feltöltögetni nem szoktam, csak egy profilképem van.

2014. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapja meg akartam nézni hogyan néz ki a hajam hátulról szóval lefotóztam magam háttal állva a tükörnek. De amúgy ismerek vagy ismertem egy csajt aki bizonygatta hogy ő nem szép de imádta ha dicsérik és magáról jó képeket tudott csinálni amiken dícsérték (és elég sokat csinált) de amúgy nem szép.
2014. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!