Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak szemében ronda egy...

A férfiak szemében ronda egy profilból nagy orrú nő?

Figyelt kérdés
Előlről teljesen normális, oldalról utálom, gondolkozok a műtéten, úgy érzem ezért nincs pasim, és ettől nincs semmi önbizalmam. Mások szerint nem ronda, de a barátok, család véleménye már nem mérvadó sztem.
2014. dec. 8. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egy orr számít hanem az egész. Ha meg az orrod miatt nem kellesz bárkinek is akkor örülj, legalább a felszínes emberek így el fognak kerülni.
2014. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem feltétlen.

a veszélyes kombó az a nagy orr,penge vastagságú szájjal.

szóval ez utóbbi esetben egy minimális ajak töltés azért ajánlott,hogy jobb legyen az arány.

2014. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is megakarom csináltani, persze az ismerősök szerint hülyeség bla bla...
2014. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem se kicsi, de különösebben nem zavar.

Van elég bajom magammal ezen kívül is :D

2014. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én igaz férfi vagyok, de nagy orromnak örülök, mindig látom, segít a navigálásban.

A nagy orrú férfiak / nők jók az ágyban.

A plasztikai műtét hülyeség, Kapócs Zsóka is elvesztette feje ékét a műtét után.

2014. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!