Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a legjobb mod arra, hogy a...

Mi a legjobb mod arra, hogy a mellem nagyobb es feszesebb legyen?

Figyelt kérdés
Szeretnek ujra nagy es feszes melleket, Szules utan mar nem a regiek sajnos! Sot csunyak, elvesztettek formajukat, kerlek segitsetek!

2014. dec. 14. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan tornák amik egy kicsit segítenek, nekem a jóga jó hatással volt a melleimre, de szerencsére alapból nem volt velük sok gond.

Amúgy sok folyadék, váltott vizes zuhanyzás. Amikor egy kicsit megereszkedik akkor bekenem mézzel és rajta hagyom úgy 20 percet, utána sokkal szebbek.

Ugyan még nem szültem, de nagy melleim vannak(80E/F), talán neked is segíteni fognak az ilyen dolgok.

2014. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom , hogy irtal, hat nekem is nagyok voltak a melleim, nem szerettem, nagyon nagyok voltak es zavartak, most pedig joljonnenek, de majd ha oda kerul a sor akkor vigyazz rajuk:) Hiszen nok vagyunk es ez nekunk valamily modon szepseg!
2014. dec. 14. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nagyjából az összes természetes módszer össze van foglalva. Persze a tornázás is mindig jól jön, hot iron órákon sok mellizom-gyakorlat is szokott lenni, ajánlatos valami ilyesmibe belefogni. Mármint ha már kipihented a szülést.

2014. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!