Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A vékony lányok nem tudnak...

A vékony lányok nem tudnak szexin táncolni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha valaki vékony és még felesleg sincs rajta akkor ő nem tud szexin táncolni?

2014. dec. 18. 01:36
1 2
 1/17 savanyújóska ***** válasza:
93%
Szerintem ez rohadtul nem függ össze.:D Eleve ott kezdődik, hogy valaki vagy tud táncolni, vagy nem. Általában ezen a részen a lányok átmennek. Aztán jön a szexi-e vagy nem, ezen vagy átmennek vagy nem, ha ezen átmennek, akkor valószínűleg a fent említett művelet is menni fog. Ha nem, attól viszont még simán mehet a szexi tánc, a hastáncosok pl. nem rossz mozgással bírnak (hehe:]), de nekem eleve nem annyira eseteim a husibb lányok, akiknél ugye értelme van a dolognak...
2014. dec. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

A vékony lányoknak nem kell produkálniuk magukat, anélkül is megdugják őket.

Csak a zsírbálnáknak kell állandóan viháncolniuk, hangoskodniuk meg feltűnő, közönséges módon felkínálni magukat.

2014. dec. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Akinek szexi a vékony lány, annak tánca is!Akinek nem szexi a vékony lány, csinálhat bármit bármilyen jól, akkor sem látja szexinek.
2014. dec. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ó, dehogynem :)
2014. dec. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Hat ha ez nem szexi... :)

2014. dec. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem a testsúly számít, hanem a kisugárzás, és s magabiztosság...meg a ritmusérzék. Vicces, amikor a más zenére ràzzák magukat, mint ami s hangfalból üvölt. :D
2014. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

Honnan vetted ezt a marhaságot?

2-es válaszoló: nem csak vékony és kövér lányok vannak, illetve nem hiszem, hogy minden egyes lány azért táncolna, mert megakarják dugatni magukat, kissé primitív vagy, ha így gondolkozol.

2014. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Meg ugye azt is tisztázni kéne hogy kinek mi a vékony.Van akinek a 40kg vasággyal.
2014. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Itt meg a másik oldal:

https://www.youtube.com/watch?v=XIxjDm3-p94


Valahogy én nem indultam be tőle, biztos van aki igen.

Nekem az a bizonyos 40 kg vasággyal típus az esetem.

2014. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Shai-Hulud ***** válasza:

"Valahogy én nem indultam be tőle,"

Pedig csak szokj hozzá, 25 év házasság után már neked is csak ez marad! :-DDDDD

(Na jó, remélem hogy nem...)

2014. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!