Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A vékony lányok nem tudnak...

A vékony lányok nem tudnak szexin táncolni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha valaki vékony és még felesleg sincs rajta akkor ő nem tud szexin táncolni?

2014. dec. 18. 01:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Dehogynem! hülye kérdés!


Mert a felesleg k.va szexi..kkkkk


az hogy lötyög rajta a háj?kkkkk


a tánctudás nem az alaktól függ de aki rendszeresen táncol annak formás izmos teste van eleve jobban néz ki és ha tud táncolni is akkor naná hogy szexi..

2014. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
Kedves 9 es válaszoló.Azzal akkor nem vagy tisztában,hogy sokan fogyókúrával érik el,hogy 40kg legyen.Koplalással,ami nem egészséges.Ezzel gondolom nem vagy tisztában.Az ilyenek miatt,mint te fogyóznak annyian,koplalnak,éheztetik magukat.Mert az ilyenek,mint te mondják a normál alkatra,hogy kövér.Egy másik fórumkérdésnél írták az ilyenre mint te,hogy undoritó.
2014. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Ja,és mikor anorex voltam senki nem szólt be nekem,de mikor normál alkat lettem,egyből kaptam a beszólásokat,hogy dagiság.
2014. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát én lány vagyok,láttam már több súlyfelesleggel rendelkező lányt(na nem 100 kilós volt azért),aki jól mozgott+szexi volt a pasik szerint is,és olyat is aki nem.

Meg van egy barátnőm,167 cm és 69 kg,tehát van rajta felesleg,de sok pasi szerint szexi.

Vékony lányból is láttam olyat aki jól mozog és szexi,meg olyat is aki hiába néz ki amúgy jól úgy mozog mint egy deszka...

2014. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát, én csak magamból indulok ki. Vékony vagyok és úgy táncolok, mint egy csípőficamos Bambi :'D
2014. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vékony lány jó fenékkel:

https://www.youtube.com/watch?v=NYfIqIdugOc

2014. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
van egy vekony baratnom, a feneke kerek, nagy, de nem a felesleg miatt. Barki megirigyelheti, ahogy feneket raz, ha beindul, istenien csinalja! :) szoval nem ettol fugg
2014. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!