Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet-e? A newyorkertben lévő...

Lehet-e? A newyorkertben lévő próbafülkék szinte semmit sem takarnak, a biztonsági kamera simán felveheti az ötltöző emberket is!

Figyelt kérdés
Lehet-e? A newyorkert nagyon szeretem mert szerintem jó bolt, azonban a próbafülkék valami katasztrofálisak=S Miért nem lehet ott is normális próbafülkét kialakítani? Tudom, hogy biztonsági ok ez, de lehetne valami más megoldás is. Kellemetlen érzés mikor a fejed és a lábad is kilátszik a próbálás közben. Mivel elég magas vagyok így lát mindenki és bizony nem kellemes ilyenkor bármit is próbálgatni, azon felül, hogy a boltban müködnek kamerák is, véletlenül nem veszik fel a próbafülkében az embereket ahogy öltöznek? Mert az már jogi kérdés is lehet. Bárkinek válasza van ezzel kapcsolatban szívesen meghallgatnám! =)Mert az már jogi kérdés is lehet. Bárkinek válasza van ezzel kapcsolatban szívesen meghallgatnám! =)
2010. febr. 2. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Az nem New Yorkert, hanem New Yorker. :D Lökött. :D Amúgy meg szted mit tudsz csinálni? Ez van. Azért irígyellek, hogy ilyen problémáid vannak... :D Jelentsd fel őket! :D
2010. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Engem is nagyon zavar, szólni kéne bár akkor csak elküldenek a francba, pedig reklamáció lenne és meg kéne hallgatniuk és helyrehozni a hibát ill. a vásárlók panaszát feljelenteni meg durva lenne őket :S
2010. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

nem, a biztonsági kamera nem lát be, csak annyit lát belőled mint bármelyik másik ember aki kint sétafikál.

a fejedet és a talpadat. több nemlátszik, mert szűk, és nemtus olyan szögben benézni a kamera h több is látszódjon belőled.

2010. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ezt én is utálom. Én is elég magas vagyok, ezért nem is próbálok a New Yorkerben, valami iszonyú zavaróak a próbafülkék.
2010. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
19.52 vagyok. higyjétek már el, h nemlát titeket a kamera. tapasztalatból beszélek....
2010. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ott dolgoztam! Nyugi, nem látnak a kamerában.
2010. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer a New Yorkerben próbáltam 3 melltartót és a tükörbe észre vettem hogy két fiú bámul befele.. elég ciki volt :/ Azóta nem voltam a New Yorkerben :D 18/L
2010. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

jaj ez annyira fárasztó. 2en is megírták h a bitonsági kamera nemlát, tapasztalatból....

és ha kcisit körülnéznétek amikor vásároltok, láthatjátok, h a 2 fiú sem lát semmit belőletek. egyszer próbáljátok ki. haladjatok el egy próbafülke előtt, és meglátjátok, h semmi sem látszik a ruhát próbáló alanyból. csak a feje és a lába:S

2010. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem megy olyan jól, hogy ott vásároljak. :D
2010. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
pedig rohadt olcsó tud lenni leárazáskor.. vettem ott már kabátot 1200 ftért :)
2010. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!