Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony vagyok 47kg 167cm és a...

Vékony vagyok 47kg 167cm és a melltartó méretem 70/c de több osztálytársam aki erősebb annak sincs nagyon nagy pedig sokkal több kg nálam, ha én híznék olyan 10kg-t akkor nekem nagy/nagyobb mellem lenne?

Figyelt kérdés
14/l
2014. dec. 23. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ki tudja, attól függ, hova hízol. van aki mellre hízik, de a szerencsétlenebbek pl. hasra, combra. de a 70c elég nagy szerintem.
2014. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70C teljesen jó. Amúgy ha híznál 10 kilót, legvalószínűbb hogy 75C lenne a melled, ami nagyobb picit, de arányaiban nem tűnne nagyobbnak. 18-20 éves korodig amúgy esélyes hogy majdnem ennyit hízol, nem kell ezt erőltetni :).
2014. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"legvalószínűbb hogy 75C lenne a melled, ami nagyobb picit" A betű jelöli a kosárméret a szám pedig a hát szélességét, tehát rosszul írtad a dolgokat. Az alapján amit leírtál a háta lenne szélesebb, de a mellmérete nem változna.

A mellméret nem csak a súlytól függ. Csak egy példa:a nővérem kb 30 kilóval nehezebb, mint én mégis neki csak B kosaras nekem pedig E kosaras mellem van.

2014. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2014. dec. 23. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen hát nem tudom hány centi voltam, 170 centi vagyok most felnőttként, gondolom már akkor is voltam annyi, vagy majdnem annyi, melltartó méretem szinten 70 c volt és 47-48 kg voltam.


aztán kb 20-22 éves koromra melltartó méretem 75 E lett (!!!) vagy néha 80 D, melltartója válogatja, súlyom most már (30 éves vagyok) 56 kg, de minden nap sportolok, szóval ez izom.


hízni ne akarj, attól szebb amúgy se lesz a melled. légy türelemmel, a melled már most se kicsi és még fog nőni!

2014. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ha csak 47kg vagy és így 70/c a melltartó méreted akkor elég nagy melled lesz :)
2014. dec. 24. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
lool kérdező, véletlen magadnak írtad a választ. bukta:(
2014. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!