Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A C-s vagy a D-s melltartó a...

A C-s vagy a D-s melltartó a nagyobb?

Figyelt kérdés
Lehet h hülyén hangzik a kérdés, de komolyan nem vágom :D 15éves vagyok,és a 75/C-s melltartó kicsi rám.. Mármint, így hátban jó(értitek hogy mondom..)De elől pedig kicsi.És nemtudom,hogy akkor a C, vagy a D a nagyobb. :)
2009. jún. 15. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
D
2009. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kerületben lenne szükséged nagyobbra. Lehet elég a C kosár, de mondjuk 80C, ha a 75-ösnek kicsi a kerülete.
2009. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

A D-s a nagyobb, de ezt te is tudhatnád A, B, C, D ,E stb. így növekednek.


Szerintem is próbálj egy 80-as melltartót.

2009. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80asra szavazok én is. A D nagyobb a Cnél. A a legkisebb és így növekednek.
2009. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

75 D-t próbáld meg. ha 80ast veszel az már lehet bő "hátba" ahogy te fogalmaztad.

hozzá kell venni hogy az idővel nyúlhat is...szval.


meg hát azzal is számolni kell hogy nem mindenhol vannak jól számozva a melltartók. nekem pl van 80Bis meg 80Cis...és mindkettő ugyan akkora.

2009. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!