Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség a zselés lakk...

Mi a különbség a zselés lakk és a gél lakk között?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Még sose volt műkörmöm, se hasonló. Most gél lakkozást szeretnék, de vásárláskor meg akadtam.


[link]

Ennél azt írja angolul h GÉL LAKK, de úgy az angoloknál nincs szó a zselére, és magyarul hozzá úgy van írva h ZSELÉ. Tehát nem tudom...



2014. dec. 26. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz.
2014. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi, mint a krumpli és a burgonya között.
2014. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abban, amit belinkeltél nincs gél lakkról szó. Angolul egyébként a zselé az gel.

A gel lakk, a műköröm zselé és a körömlakk kombinációja, UV lámpa alatt köt meg. Lehet, hogy ezt néhányan zselés lakknak is nevezik. Viszont láttam már drogériákban szintén zselés lakk néven árult sima körömlakkokat, ezek nem UV fényre kötnek, csak annyit tudnak, hogy kicsit vastagabbak a körmön, mint a sima körömlakk, ettől zselés hatásúak lesznek. Csak erre kell figyelned, hogy ne ilyet vegyél, de azért ezekre rá van írva, hogy UV lámpa nélkül száradnak, plusz nem gyakran fogsz ilyen termékre bukkani, főleg nem műkörmös oldalon.

2014. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a különbség az hogy a zselé tartósabb és egyben drágább is kb 2 ezer forinttal
2015. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!