Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok facebookra minek...

Lányok facebookra minek tesztek ki 500képet magatokról?

Figyelt kérdés

Most már komolyan érdekel egyes lányok (állta lába szebbek)minek tesznek ki magukról napi 3 képet értem én hogy szép vagy de ez túlzás egy kicsit..vagy csak szerintem?


A vic az hogy ezt általába igen sokan like-olják is (én biztos NEM)


A másik minek írjátok ki problémáitokat hogyha rákérdezünk mi a baj? a válasz meg hogy áá semi

akkor minek írja ki ha nem mondja ell? Enyire figyelem hiánya van egyeseknek?



#Facebook #lány #figyelem hiányos lányok #facebook híreségek
2014. dec. 30. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

LOL. Mégis miért zavar téged? A lányok mindenhonnan azt hallják, hogy nem elég szépek, és hatalmas elvárásoknak kell megfelelniük, kész csoda, ha egy lány szereti magát. És akkor te meg amilyen keserű szarjános vagy, képes vagy telibe köpni az önbizalmukat. Rakják is ki a képeiket. Egy csaj úgy gondolja, hogy aznap csinosan nézett ki, és ne ossza meg a jókedvét az ismerőseivel, mert neked ez rosszul esik.

Lol. Szedd össze magad.

2014. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%

Nem mindenki ilyen, akiket felsoroltál azok csak attention seeking whores hogy szépen fogalmazzak :D Ők ebből élnek, a lájkokból kapnak erőt :D szánalmas amit némelyik művel.

Amúgy én is lány vagyok, nem gondolom magam csúnyának mégsem pakolok fel 10 képet egy nap.

2014. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy darab kép nincs kinn rólam a Facebook-on :D

Vagyis de, hazudok, kettő. Az egyiken egy nagy csuklya van a fejemen (az arcom nem látszik); a másik egy deréktől-lefelé kép, amin a cunci ebay-es harisnyám mutattam meg annak a kemény 11 ismerősömnek.

2014. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2014. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A figyelemhiány pedig ezt jelenti:


[link]

2014. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, én is lány vagyok, és boldog, nem szenvedek önbizalomhiányban, mégis kb. havonta 1-2 képet rakok ki :D

Olyan ismerősöm is van, aki meg naponta váltogatja a profilképét. Na annak meg mi értelme van?:)

2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most nem írom hogy én sem szoktam naponta kirakni 10 képet (mert amúgy nem szoktam :D), mert gondolom az nem segítene neked a kérdés megfejtésében.

Szerintem épp az hogy nincs önbizalmuk, szükségük van a lájkokra és a dicséretekre, ugyanakkor szeretik mutogatni magukat. Ez van :)

2014. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy látom elég megosztó ez a kérdés .


A 2. all értek egyet , értem én hogy szép lány vagy de nem kell napi tíz képet kirakni 1-2 jobb képet tegyél ki az teljesen renden van de sok tipikus lájk vadász kép elég szánalmas (magánvélemény)


1. Hát a csúnya lányok lehet tényleg mindenhonnan azt hallják hogy nem elég szépek de ez általában a szebb réteg szokása és ők viszont mindenhonnan azt hálják hogy milyen szépek képeiket is mindig vagy 100an likeolják azért nekik nem igen van önbizalomhiányuk!

2014. dec. 31. 10:01
 9/9 anonim válasza:
Hogy masnap elmondhassak "jaaj onbizalom hianyom van" "jaaaj de csunya vok" de akkor mert teszel ki magadrol 51+7 kepet?!?!
2015. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!