Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Helyes fiúk, nektek tényleg...

Helyes fiúk, nektek tényleg elég, ha kitesztetk pár képet magatokról a facebookra és a szép lányok máris nyomulnak rátok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább a r*bancok.
2013. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos de!
2013. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem én vagyok az a helyes pasi, akinek minden nap 4-5 levele érkezik idegen és ismerkedni vágyó lányoktól, hanem a haverom.
2013. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rám sajnso csak ilyen csúnya, senkinek sem kellő lányok találtak eddig, az is nagy ritkán, jó, ha két havonta egy és cskak azér, mert foylton hirdetem magam, hátha bejövök valakinek végre. Szóval én ronda fiú vagyok, ezért is érdekel a helyes fiúkánl tényleg jobban megy-e a facebookos vadászat.
2013. jún. 19. 20:47
 5/10 anonim válasza:

küldj már egy képet privátban


20/l

2013. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rám meg senki nem ír,pedig azt mondják,hogy jóképű vagyok.Van ez így.
2013. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem küldök, nem ismerkedési céllal tettem fel a kérdést, helyes fiúk válasza érdekelne, hogy nekik tényleg jól megy-e ott a csajozás, ami nekem sajnos nem igazán megy a külsőm miatt.
2013. jún. 19. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy jól megy! Barátnőm minden, számára helyes srácot bejelöl és írogat neki. És nem csodálja ha zaklatják.

Szerinted miért van a jó pasiknak több szép lány ismerősük? :)

2013. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A helyes az relatív mint tudod. Én inkább úgy fogalmaznám meg hogy vannak ezek a fészbukfüggő páva kisfiúk lenyalt hajjal "divatosan" fölöltözve 7000 képpel és videóval, nő ezek azok akik vonzzák a hozzájuk illő 10000 ismerőssel ellátott bikinis képek százait felvonultató agyatlan kislányokat és fordítva. A normális fiúk/lányok, akik se nem pávák se nem közismertek semmiről sem azok máshogy és legfőképp máshol ismerkednek.
2013. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
no ők azok* . 9-es voltam
2013. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!