Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemény? Szép/csúnya?

Vélemény? Szép/csúnya?

Figyelt kérdés

minden vélemény érdekel.

[link]


2015. jan. 5. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi? A kiskegyed felirat? A színpad? Vagy a nő arca? Más nem látszik belőle. Az arca egy átlagos, pufi arc, elrontott ocsmány szemöldökkel.
2015. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilvan az erdekelte, hogy O milyen. Ti nehanyan kotekedni jartok ide..

Egyebkent szep arc lenne de ez a szemoldok... :(

2015. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapból szép arcod lenne. De az a szemöldök viccnek is nagyon rossz, nem tudom ki csinálta vagy miért nem szólt még senki, hogy ez baromi gáz így, de még a szemöldökcsontodat se követi, túl vékony, túl hosszú és még csak nem is hasonlít egymásra a kettő. A hajad is előnytelen és elég topis, túl nagy a homlokod a hátranyalt lapos copf-hoz. Legalább egy frufrut vágass. A sminked sem az előnyöket hozza ki, de lehet normális fényviszonyok közt nem ennyire rossz. És én azt a piercinget is kivenném a helyedben, nem illik hozzád így ránézésre és szerintem már öreg is vagy hozzá.

Ha kicsit finomítanál ezeken, kifejezetten szép lennél, mert helyes vonásaid vannak, szép a bőröd is meg minden.

2015. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lennél csúnya, de ez a szemöldök tényleg szörnyű.
2015. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!