Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnyának érzem magam,...

Nagyon csúnyának érzem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,amióta az eszemet tudom sosem volt önbizalmam, nagyon vékony vagyok, akármennyit eszem nem tudok hízni.Sok embertől megkaptam ,hogy örüljek neki ,de engem nagyon zavar. Már majdnem egy év beleszerettem egy fiúba ,akivel nagyon jó volt a kapcsolatom, a srác is tett pár kétértelmű megnyilvánulást felém. Nemrég megkértem egy osztálytársamat ,hogy kérdezze meg mit gondol rólam. Egyből meg is kaptam ,hogy jó fej vagyok csak csúnya...

Mondanom sem kell ,hogy ez volt ami végleg betette a kaput.. hogy tudnám szépnek látni magam ,ha mások sem látnak annak? hogy tudnék ezen túllépni? vagy önbizalmat szerezni?



2014. dec. 30. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki szép valakinek.Ez tuti így van.

Sportolj sokat,egyél kalóriadús de egészséges ételeket,öltözz divatosan,használj korrektort,fesd be a hajadat,használj szemceruzát,szempillaspirált,kis szájfényt.Lakkozd ki a körmeidet,szedd formára a szemöldöködet stb.

Ne foglalkozz azzal más mit mond! Elsősorban neked kell elfogadnod magadat.Hidd el nem mindig azért mondják valakire hogy csúnya mert tényleg az lenne.

A sminkelés meg amiket írtam egy kicsit több önbizalmat adnak hidd el! :) Sok sikert!

2014. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. dec. 30. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!