Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveg rendelésnél előre...

Szemüveg rendelésnél előre kell fizetni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha szemüveget szeretnék rendelni, olyan lencsével amilyenre szükségem van (gondolom nincs raktáron hanem megrendelik a választott kerettel együtt), a rendelés leadásánál kell fizetni vagy mikor megérkezik? Mennyi idő mire készen lesz?
2015. jan. 7. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
előleget kérnek, és megmondják mikorra lesz kész. az is lehet, hogy van raktáron, ofotértben kari elött 3 nap alatt megcsinálták.
2015. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze, ha kicsengeted az egészet előre, sokkal segítőkészebbek
2015. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahol én szoktam csináltatni, ott a felét kérik előlegnek. Mondjuk ettől függetlenül egyszerűbb kifizetni egyben, most azon a pár napon már semmi nem múlik, valószínűleg nem közben gazdagszom meg, meg nem olyankor csináltatok szemüveget, amikor nincs rá pénzem. :D

Előleget szerintem mindenhol kérnek, mert az elég ciki, ha utána nem mész érte, mert meggondoltad magad, ők meg megcsinálták és a nyakukon marad - másnak meg nem igazán tudják elpasszolni. Így neked is érdeked, hogy ne bukd el a már kifizetett pénzt. :D

2015. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!