Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lina műköröm építő egy ecsette...

Lina műköröm építő egy ecsettel kenhető körömlakkos üvegben az van raírva, hogy 'jie he ji' az angol fordító az angol nyelvű részt nem fordítja mire kell használni és hogy?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudjuk? legalább egy linket idetehetnél. Valószínűleg egy rossz minőségű gel lakk lehet. És a gel lakkhoz kell még jó sok folyadék, ami gondolom nincs neked. Szóval semmit nem fogsz tudni kezdeni ezzel a gel lakkal.
2015. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Klau888 ***** válasza:
szerintem az a fényzselé lehet,mert nekem is volt,de most így kép nélkül nem tudom.De azt tudom,hogy az semmit nem ér,mert nekem is volt,de nem fixálás mentes,mert ragacsos marad,de ha azt meg letörlöd,akkor nem lesz fényes.....egyébként a lina zselék,meg tök jók,akárki akármit mond :)
2015. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!