Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a tragus piercing...

Mennyire fáj a tragus piercing szúrása? És kb. meddig tart a gyógyulási idő? (Link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 6. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát annyira fáj, mint amennyire kell. Ez attól függ, mekkora a fájdalomküszöböd és van e már tapasztalatod piercingek terén. Nekem nem fájt annyira, de azért kellemes sem volt. Kb. két hét a gyógyulási idő, de ezt a Piercier elmondja neked, mielőtt bármit csinálna, vagyis részletesen informál téged mindenről, amit tudnod kell.
2010. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Elég sok piercingen túl vagyok(köldök,orr,ajak,fül azon belül porc}

Nagy a fájdalom küszöböm,csak kiváncsi vagyok a tapasztalatokra :)

2010. febr. 6. 23:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi pc szúrásod volt már, akkor szerintem ez nem fog fájni, mindegyik helyen kellemetlen (köldök, száj, szemöldök), de ami nekem fájt is rendesen, az a nyelvpc volt. Szóval szeritem nem lesz gond, csináltasd meg.
2010. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én ma csináltattam és eléggé paráztam,mert nagyon alacsony a fájdalom küszöböm..Igaz már van egy ajak pc-m,ami nem fájt,de azért ennek rosszabb a híre :D És meglepően ez se fájt...persze éreztem,de amúgy semmi...És így utána 6 órával se fáj még :D szóval szerintem ki lehet bírni ;)
2010. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
ja és ugye ezt a piercinget NEM! szabad forgatni..
2010. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nekem is van 2 ajak pc-m.

De a tragust valahogy nem merem bevállani, 2hét múlva szúratok még egy ajak pc-t :P

2010. febr. 10. 20:46
 7/13 anonim ***** válasza:
nah megcsináltattad?:)
2010. ápr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen,és nem fájt a szúrás és utánna se :)
2010. ápr. 9. 00:45
 9/13 anonim válasza:
Én lövettem, mert azt mondták, hogy így kevesebb idő alatt gyógyul meg. Gyógyfülbevaló kb 2 napig volt benne és én kicseréltem piercingre, mert idegesített. Be is dagadt kétszeresére, de semmi baj nem lett. Nem fáj egyáltalán, amikor kicseréltem akkor sem fájt és most már meggyógyult. Másfél hete lövettem :)
2010. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem a sok piercingem közül ott fájt a legjobban, és ez gyógyult meg a legtöbb idő alatt:S de megéri.Talán a piercinges fószer volt balfék..
2010. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!