Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok. Milyennek...

Fiúk, lányok. Milyennek találtok engem? (képek rólam: lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. febr. 7. 12:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%

A hajad nagyon nem tetszik, a piercinget utálom, egyáltalán nem nőies ha valaki fémet hord az arcán, a lábadon mi az? tetkó? Csak mert szerintem ízléstelen, de a Te dolgod végülis. Ha nem vágnál ilyen pofákat akkor szép lennél.

Amúgy átlag 15-16 éves lehetsz. Remélem nem bántottalak meg, csak a véleményemet írtam.

21/L

2010. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%

Nem az én stílusom,de nem vagy csúnya...

18/L

2010. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem vágnál ilyen hülye fejeket és nemlenne az a pírszing, meg a haj frufru része is hülyén áll, akkor tök szép lennél. így kicsit ijesztő, meg olyan elkúrt hatást kelt. bocsi. de te lehetnél tök szép, mert szép az alakod, szép az arcod, csak elkúrod 1-2 dologgal.
2010. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
19 vagyok.:D
2010. febr. 7. 12:53
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


nem vagy csúnya, de kicsit ijesztő a tekinteted és az arckifejezésed (lehet, hogy egyébként nem ilyen, csak a fotózás hozta ki belőled). Ezen kívül én a nőiesebb, finomabb stílusú lányokat kedvelem, de ez nem jelenti azt, hogy rossz az öltözködésed vagy ilyesmi.


24 / F

2010. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Szép az arcod, a szemeid, de ezt a csücsörítős fejet szerintem hanyagold! Másrészt szerintem a piercingek nem állnak jól, de ez csak az én személyes véleményem, ha neked tetszik, hát hordd! Összességében szép lány vagy.

19/L

2010. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Kerestem számomra előnyösebb képeket magamról:

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 7. 13:00
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágjál hülye fejeket szedd ki a pc-ket és csinálj valamit a frufruddal akk mindjárt jobb lesz:D
2010. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az alakod rendben van,az arcod is szép és a hajad is szép hosszú.A szemeid is nagyon szépek:) Alapvetően nagyon csinos lány vagy,de szerintem elrontod.

A pc nagyon nem illik oda (szerintem), illetve sokkal inkább el tudok képzelni az alakodhoz,arcodhoz egy csinosabb,finomabb öltözködést.A hajad milyen színű eredetileg?

15/L

2010. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Barna:D
2010. febr. 7. 13:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!