Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nálatok kik azok a sztárok,...

Nálatok kik azok a sztárok, akiket mások istenítenek (külsőleg), de ti nem értitek, hogy mit esznek rajta annyian?

Figyelt kérdés
Nálam ilyen Scarlet Johansson és Angelina Jolie
2015. jan. 17. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Az összes. Sose értettem, miért kell így megbolondulni miattuk. Azt hiszem, ez csak ilyen berögzült dolog: akiről írnak az újságok, arról kötelező beszélni.


Egyébként pl. ott van Kate Middleton. Nem a külsejéért szeretik az emberek, sokkal inkább azért, amit jelképez. Ennek ellenére mindig arról cikkeznek, hogy milyen szuper vagy éppen oda nem illő ruhakölteményben jelent meg ezen és ezen az eseményen, meg hogy milyen jó állapotban van a haja (ahhoz képest, hogy van vagy 40 kiló). Gyanítom, ha egy szép, egészséges nő lenne, akkor mindenki utálná. De mivel egy fáradt 40+-os anyukának néz ki, akinek ennie sincs ideje, ezért mindenki azonosulni tud vele, mert nyilvánvalóan problémái vannak, mint mindenki másnak is.

2015. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Selena Gomez
2015. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rondaldo. Számomra kifejezetten visszataszító.
2015. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Angelina Joliet én sem értem.
2015. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Taylor Lautner
2015. jan. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Iggy Azalea
2015. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Taylor Swift, Rihanna, Beyoncé. Szerintem kimondottan nem néznek ki jól, ráadásul valamiért taszítanak is, egyáltalán nem szeretem a zenéjüket.

Jennifer Lawrence-ért is mindenki odavan, én próbálom legalább megszokni, de ha ránézek csak egy puffadt képű átlaglányt látok.

2015. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nőknél Angelina Jolie-val én is egyetértek, rajta kívül még Kim Kardashian és Miranda Kerr imádata szintén hatalmas kérdőjel számomra.

Férfiaknál Ian Somerhalder, aki így elsőre eszembe jutott. Szerintem szörnyen néz ki az az ember, nem is értem hogy tarthatják jóképűnek.

2015. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jennifer Lawrence ugrott be elsőnek.
2015. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
channing tatum szerintem kifejezetten csúnya
2015. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!