Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nálatok kik azok a sztárok,...

Nálatok kik azok a sztárok, akiket mások istenítenek (külsőleg), de ti nem értitek, hogy mit esznek rajta annyian?

Figyelt kérdés
Nálam ilyen Scarlet Johansson és Angelina Jolie
2015. jan. 17. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Blake lively szerintem irtó ronda.
2015. jan. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én Angeline Jolie-t gyönyörűnek találom. Nálam kakukktojás Jennifer Lawrence, annyira sztárolják, próbálok rájönni, miért. Talán Amerikában ezzel az átlagos külsővel el lehet adni vékonynak, de nekem egy nehézkes mozgású tehenészlány jut eszembe róla. Kim Kardashian pedig mintha egy rakat bagettet lenyelt volna egybe, és az emésztés nélkül lejutott volna a fenekébe, majd ott keresztbe fordultak egymásra, nagyon gnóm, aránytalan az alakja. Az agyon sminkelt arca viszont szép (lenne smink nélkül). Még Kristen Stewart ajnározását sem értem, az a kifejezéstelen tekintet, pengevékony, aszexualitást sugárzó ajkak.
2015. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akik engem irritálnak: Jennifer Lawrence, Johnny Depp. Nem értem mit esznek rajtuk, nem szimpatikusak: Jennifer Lawrence, Jennifer Aniston, Orlando Bloom, Ryan Gosling, Brad Pitt, Channing Tatum. Eva Mendes ijesztően ronda. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.
2021. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!